نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اعضاي شورای پشتیبانی سوادآموزی مهریز تجليل شدند

اعضاي شورای پشتیبانی سوادآموزی مهریز تجليل شدند


نشست شورای پشتیبانی سوادآموزی مهریز با تجليل از فعالیت‌هاي يك ساله اعضای شورا برگزار شد.

فرماندار مهریز در اين نشست با تقدیر از اقدامات انجام گرفته و تبریک کسب موفقیت‌های شهرستان در حوزه سوادآموزی،  بر لزوم برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری برای ریشه کن کردن بی‌سوادی در شهرستان تأکید کرد.

وی با بیان اینکه برای ریشه کنی بیسوادی به برکت انقلاب اسلامی و پیگیری های مسئولان در راستای برنامه های دولت کارهای خوبی انجام گرفته بر تداوم و جدیت بیشتر در برنامه ها تاکید کرد.
وی افزود: هنوز جای کار زیاد در این موضوع اساسی وجود دارد که امیدواریم مدیران اجرایی  و متولیان با همکاری خانواده ها اقدام کنند.
فرماندارمهریز موضوع بازدید از کلاس‌های سوادآموزی و نظارت مستمر بر این کلاسها را مهم خواند و گفت: این بازدیدها قطعاً انگیزه ای برای سوادآموزان خواهد بود.                                                           

رستگاری تاکید کرد: گسترش سواد آموزی بسیج همگانی ، برنامه ریزی ، داشتن طرح های انگیزشی و تشویق نیاز دارد.
وی افزود: فرهنگ سازی توسط نهادهای فرهنگی و تبلیغی و تلاش رسانه ها برای جلب و جذب مردم برای حضور در کلاس های سواد آموزی یک موضوع مهم و همیشگی است.

وی از مسئولین ادارات عضو شورا خواست تا در برنامه‌ها و فعالیت‌های سواد آموزی مشارکت، پیگیری و تلاش بیشتر كنند تا بی‌سوادی در شهرستان ریشه کن شود.

وی خاطر نشان کرد: همه باید برای تحقق این هدف بسیج شوند و تمام تلاش خود را در این زمینه به کار گیرند.

حاضری رئیس اداره سنجش و ارزشیابی سوادآموزی اداره کل آموزش  و پرورش استان در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت یکساله اعضای شورا در رابطه با شیوه  نامه سوادآموزی و اهداف آن و برنامه های سوادآموزی استان جهت ریشه کنی بیسوادی مطالبی بیان نمود.

مدیر آموزش و پرورش مهریز نیز در این نشست گزارشی از عملکرد مدیریت و اقدامات انجام شده در سال جاری در جهت مقابله با بی‌سوادی ارائه كرد و موانع، چالش‌ها و مشکلات پیش روی ریشه کن کردن بی‌سوادی در شهرستان را بیان کرد

سید علی کارآموز گفت: هیچ دینی به اندازه دین مبین اسلام مردم را به فراگیری علم و دانش سفارش نکرده و باید این هدف متعالی همواره مدنظر جدی قرار گیرد.
وی با تجلیل از خدمات یکساله اعضای شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان افزود: موضوع سوادآموزی و تشویق افراد بیسواد به حضور در دوره های مختلف از امور مهمی است که همه در قبال آن مسئولیت دارند .
در پایان این نشست با اهدای لوح تقدیر از فعالیت یکساله اعضای شورا تجلیل شد