نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اعلام نتایج جشنواره الگوهای برتر تدریس (معماری نوین تدریس ) دوره ابتدایی استان یزد-درخشش معلمان مهریز

نتایج جشنواره الگوهای برتر تدریس (معماری نوین تدریس ) دوره ابتدایی که در پایه های اول تا ششم برگزار گردیده اعلام شد

به گزارش معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد ، جشنواره الگوهای برتر تدریس دوره ابتدایی که با هدف ارتقا مهارت ها وصلاحیت های حرفه ای معلمان ،تسهیل وتعمیق روش های یادگیری، آشنایی با روش های نوین یاددهی-یادگیری، توسعه فعالیت های گروهی درمیان همکاران و اشاعه وتوسعه الگوها وتجارب موفق همکاران دوره ابتدایی برگزار گردید

این جشنواره در پایه های اول تا ششم و همچنین کلاس های چندپایه  با شرکت 20 درصد آموزگاران دوره ابتدایی استان و به صورت گروهی و فردی طی سه مرحله مدرسه ای ، منطقه و استانی برگزار گردید که نتایج آن در دو بخش مدارس عادی دولتی و مدارس خاص(شاهد،غیرانتفاعی و قرآنی) به شرح ذیل می باشد.

نتایح جشنواره الگوهای برتر تدریس دوره ابتدایی استان یزد

سال تحصیلی 97-96

مدارس عادی دولتی و چندپایه

پایه

نام منطقه

نام آموزشگاه

اعضای تیم

رتبه

اول

ناحیه یک

دخترانه نور ایمانی

طیبه طاهری

اول

ناحیه یک

دخترانه بی بی معصومه سهیلی

مهدیه نعمتی- افسانه حقیر- زهرا اسلامی

دوم

مهریز

اخوان طباطبایی

فاطمه طحان- مرضیه زارع بیدکی- طاهره دهقانی زاده

سوم

دوم

اشکذر

فاطمه الزهرا

مرجان روستایی- فاطمه حاجی یوسفی

اول

تفت

علویه اسلامی

مهنازالسادات جلیلی فراشاه- وحیده السادات نجفی فراشاه- سمانه فلاح تفتی

دوم

ناحیه دو

شهید گلدانساز

سیده مهناز آیت اللهی- مریم کاظمی- نجمه السادات حسن یزدی

سوم

سوم

ناحیه یک

دخترانه بی بی معصومه سهیلی

فائزه استقامت- سیما اسلامی- سمانه اسلامی

اول

مهریز

پروین اعتصامی

سمیه ایازی نژاد- سودابه قدوسی- فاطمه زارع زاده

دوم

ناحیه یک

دخترانه بی بی معصومه سهیلی

محدثه مرادی پور- زرین دهقان- زهرا جلیلی

سوم

چهارم

ابرکوه

دخترانه دین و دانش

طاهره جهانگیری- محبوبه کاظمی

اول

ناحیه یک

پسرانه مادر

الهام جعفری کافی آباد- فاطمه زارع زاده رشکوئیه- خدیجه ابراهیمی باجگانی

دوم

ناحیه دو

پسرانه شهید  راضی دو

الهه شریفی نیا- آتنا انتظاری- مرجان بذر افشان

سوم

پنجم

ناحیه یک

دخترانه جمال سلطانی

حانیه سلطانی- افسانه سلطانی- زهرا سالاری نیا

اول

ناحیه دو

دخترانه رضوان محمدآباد

یاسمن شایق

دوم

اشکذر

سمیه

زهره حدادی- مهدیه کمالی- فاطمه تهمتن

سوم

ششم

ناحیه یک

دخترانه معلم

مهدیه آزادی- الهام گلزاری- منیره دهقان

اول

ناحیه یک

دخترانه هادی

بی بی طاهره جمال الدینی- جلیله السادات حکیمی- سعیده السادات جمال الدینی

دوم

مروست

زکیه

سودابه فلاحتی

ناحیه دو

پسرانه شهید راضی دو

محمد رضا بذر افشان- محمد هادی حق جو- زهرا زاهدی کیا

سوم

چند پایه

نیر

ولایت

اعظم برزگری بنادکوکی- سکینه هاشمی مجومرد- اعظم سیف الدینی-مرضیه برزگری

منتخب

 

اداره تکنولوژی وگروه های آموزشی دوره ابتدایی اداره کل آموزش وپرورش استان یزد

آدرس کوتاه: