نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آئین کلنگ زنی دبستان شاهد مهریز برگزار شد

آئین کلنگ زنی دبستان شاهد مهریز برگزار شد


آئین کلنگ زنی دبستان 12 کلاسه شاهد مهریز با حضور مسئولین برگزار شد.

آئین کلنگ زنی دبستان 12 کلاسه شاهد مهریز با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد،نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی، فرماندار مهریز وجمعی از مسئولین استان و شهرستان در مهریز  به زمین زده شد.
فرماندار مهریز در این آئین گفت: تضمین آینده نظام جمهوری اسلامی، تربیت نیروهای انسانی کارآمد و متعهد است.

رضا زارع زاده افزود: کیفیت فضای آموزشی قطعاً در رسیدن به این آرمان‌ها تاثیرگزار خواهد بود و موجب می‌شود کادر آموزشی مدارس نیز با طیب خاطر، خدمتگزار مردم و پشتوانه این نظام باشند.
وی افزود: تربیت و تعلیم نیروی انسانی در گرو همکاری بخش های مختلف جامعه تحقق می یابد و باید همه آموزش و پرورش را در اجرای اهداف انقلاب اسلامی کمک کنند.
نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی در این مراسم اظهار داشت: همگرایی و وحدت مسئولین به ویژه در کارهای عمرانی موجب می شود نتیجه مطلوب به دست آید.
محمد رضا صباغیان  با تأکید بر مسئولیت سنگین معلمان در قبال فرزندان مردم گفت : معلمان در کنار آموزش و تربیت نسل آینده، تزکیه نفس را سرلوحه کار خود قرار دهند و آن را به‌عنوان یک تجربه به دانش آموزان منتقل نمایند.

مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان مهریز نیز در این آئین گفت: این مدرسه 12 کلاسه از محل اعتبارات ملی طرح تخریب و بازسازی، در زمینی به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع  احداث خواهد شد.
سید علی کارآموز خاطر نشان کرد: 10 هزار دانش‌آموز در ۱۰۰ مدرسه شهری و روستایی شهرستان مهریز مشغول به تحصیل هستند.