نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ایجاد آرامش در فضای آموزشی از مهم ترین وظایف کارگروه ماده 18 است

رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان یزد
رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان یزد گفت:ایجاد آرامش در فضای آموزشی از مهم ترین وظایف کارگروه ماده 18 است

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان مهریز؛ رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان یزد ا در نشست جلسه کارگروه ماده 18 شهرستان مهریز ضمن تقدیر و تشکر از تمام سازمان و نهادهایی که در سرویس دهی دانش آموزان با آموزش و پرورش همکاری داشتنند به نظارت بیشتر و کتترل عملکرد رانندگان توسط موسسات حمل و نقل تاکید کرد.

ابراهیم پیمان فر با اشاره به آیین نامه حمل و نقل دانش آموزان بیان نمود که طبق قانون، کارگروه ماده 18 مسئولیت برنامه ریزی و نظارت بر سرویس مدارس را عهده‌دار است.

دبیر کارگروه ماده 18 استان افزود: هر سال نرخ خدمات مربوط به حمل و نقل دانش‌آموزان مدارس در اوایل سال توسط کارگروه مذکور با حضور نمایندگان محترم فرمانداری، پلیس راهور و شهرداری مصوب و جهت تایید نهایی به صحن شورای اسلامی شهر ارسال که پس از بررسی و تصویب حداکثر تا 15 خرداد ماه جهت اجرا به مدارس ابلاغ می گردد.

گفتنی است در این جلسه مدیر آموزش و پرورش مهریز،نماینده فرمانداری،معاون پشتیبانی مدیریت،روسای پلیس راهور، اداره حمل و نقل همگانی، و نمایندگان مدیران مدارس نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص ساماندهی بهتر سرویس حمل و نقل دانش آموزان مهریز بیان داشتند.