نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاري نشست کتابخوان امام و انقلاب در مهريز

برگزاري نشست کتابخوان امام و انقلاب در مهريز


به مناسبت دهه مبارك فجر
به مناسبت دهه مبارك فجر نشست کتابخوان امام و انقلاب با حضور فرماندار،مدیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین در دبیرستان دور دوم فاطمیه مهریز برگزار شد.

نشست کتابخوان امام و انقلاب به مناسبت دهه مبارك فجر با همکاری اداره کتابخانه‌های عمومی برگزار شد.

فرماندار مهريز در ابتداي اين نشست كه در راستای اهمیت دادن به کتاب و کتاب‌خوانی و گسترش فرهنگ کتاب‌خوانی در بین قشر نوجوان برگزار شد به اهمیت برگزاری اين نشست‌ها براي تقویت فرهنگ مطالعه اشاره کرد.

سيدمحمد رستگاری افزود: برگزاری نشست‌های معرفی کتاب در جمع دانش آموزان و معرفی کتاب‌های ارزشمند و مفید به مناسبت‌های مختلف ، بستر مناسبی برای افزایش آگاهی نسل کودک و نوجوان با فرهنگ ارزشمند ایرانی اسلامی است.

مدیر آموزش و پرورش مهریز نیز در این نشست با تبریک فرا رسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: در طول دهه مبارک فجر نشست کتابخوان دربرخی مدارس سطح شهرستان برگزار و طی آن تعدادی از کنابهای مفید و ارزشمند به دانش آموزان معرفی خواهد شد.

در ادامه اين نشست نيز کتاب‌های «من زنده ام»، «اندیشه سیاسی امام خمینی(ره)»، «تاریخ پهلوی»، «آذرخش بر تاریکی» و «برگی از تاریخ» به ترتیب توسط دانش‌آموزان «زهره شیرزاده»، «فاطمه السادات حسینی‌منش»، «نعیمه زارع خورمیزی»، «نسرین ملایی» و «مهدیه قانع» معرفی شدند.

بازدید از نمایشگاه «عکس و خاطره امام(ره) و بهمن 57» و تقدیر از معرفی‌کنندگان کتاب، از برنامه‌های پایانی این مراسم بود.