نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بیانیه مدیریت آموزش و پرورش مهریز به مناسبت یوم الله 22 بهمن

مدیر آموزش و پرورش مهریز با صدور پیامی مردم ولایتمدار مهریز به خصوص فرهنگیان و دانش آموزان را به شرکت حماسی در راهپیمایی 22 بهمن دعوت نمود.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز در این بیانیه آمده است:

 (( جاء الحق وزهق الباطل ))

 22 بهمن ماه ، روز برتري قدرت اراده الهي بر مكر دشمنان و يادآور نقش آفريني عقيده ،در ميدان مبارزات رهايي بخش و شاهد توانايي دين در حركت آفريني ، شور گستري ، اميد بخشي و بيدادگري تحت زعامت بزرگمرد تاريخ جهان اسلام بنيانگزار كبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني (ره) است با گذشت سی و نه سال از عمرپربركت انقلاب اسلامي آنچه وابستگان به نظام سلطه و ايادي استكبار جهاني شاهد آن بوده اند اقتدار و سربلندي اين انقلاب است كه در سايه رهنمودهاي حكيمانه حضرت امام (ره)و رهبر فرزانه انقلاب حضرت آيت ا... خامنه اي ( مدّ ظلّه العالي) و آگاهي و بصيرت ملت قهرمان ايران محقق شده است .

امسال در سالروز جشن این رخداد تاریخی و دوران ساز یکبار دیگر ملت دین باور، قدرشناس، بيدار و زمان شناس ايران اسلامي در روز 22 بهمن عزت، استقلال خواهی و اقتدار ملي خود را با عزمی استوار و پولادين، فریاد خواهند زد.

مدیریت آموزش و پرورش مهریز در سی و نهمین سالروز پيروزي انقلاب اسلامي ازهمشهریان غیور، حماسه ساز و ولایتمدار شهرستان مهریز به خصوص فرهنگیان ودانش آموزان دعوت مي کند با حضور یکپارچه، حداکثری و وحدت آفرين خود در راهپيمايي 22 بهمن و تجديد ميثاق با بنيانگذار جمهوري اسلامي و خلف صالح ايشان مقام معظم رهبري مدظله العالي حماسه سياسي، ماندگار و عزت بخش ديگري را در تاریخ تحولات سیاسی و اجتماعی ایران اسلامی بيافرينند و دشمنان اين ملت و نظام مقدس اسلامي را براي هميشه مايوس و دل دوستان را شاد و اميدوار كنند.