نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تجليل از مقام معلم وظيفه همگاني است

تجليل از مقام معلم وظيفه همگاني است


امام جمعه مهريز
امام جمعه مهريز گفت: تجليل و تكريم از مقام شامخ معلمان يك وظيفه بزرگ همگاني است كه بايد همواره به آن عنايت داشت.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز امام جمعه مهريز در یکصد و نود و ششمین نشست شورای آموزش وپرورش مهریز گفت:معلمان بخاطر تعليم و تربيت نسل جوان همواره حق بزرگي بر گردن نظام و انقلاب اسلامي دارند .

حجه الاسلام والمسلمین محی الدینی افزود: نقش فرهنگيان در طول حيات پربركت انقلاب اسلامي بر كسي پوشيده نيست و همواره نقش الگويي در عرصه هاي مختلف بر عهده داشته اند .

وی اظهار كرد: بر مردم و مسئولان است تا همواره در راستاي تكريم شان و منزلت فرهنگيان و فعالان عرصه تعليم و تربيت بيش از گذشته فعاليت داشته باشند .

فرماندار مهریز نیز در این نشست با اشاره به دوازدهم اردیبهشت سالروز شهادت معلم شهید مرتضی مطهری و هفته بزرگداشت مقام معلم گفت: : یکی ازمناسبت های مهم سالانه در کشور اسلامی ما هفته بزرگداشت هفته مقام معلم است که لازم است امسال پرشور و باشکوه تر از همیشه برگزار شود.

سید محمد رستگاری افزود: باید به طور خاص و ویژه از مقام شامخ معلمان و فعالان عرصه خطیر تعلیم و تربیت به نحو شایسته در هفته بزرگداشت مقام معلم و طول سال تجلیل شایسته بعمل آیدو زحمات فرهنگیان شهرستان را پاس داشت.

در ادامه این جلسه ٰ کارآموز مدیر آموزش و پرورش  مهریز طی سخنانی به ارائه گزارش در خصوص ویژه برنامه های در نظر گرفته شده برای بزرگداشت هفته مقام معلم در سطح شهرستان پرداخت.