نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تجلیل از پیشکسوتان فرهنگی ورزش مهریز

به مناسبت هفته تربیت بدنی
به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش مدیر آموزش و پرورش و رئیس اداره ورزش و جوانان مهریز از پیشکسوتان فرهنگی ورزش شهرستان تجلیل کردند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز مدیر آموزش  و پرورش و رئیس اداره ورزش و جوانان مهریزدر دیدار با محمد حسن لجه و ولی اله حجتی راد دو تن از پیشکسوتان فرهنگی ورزش شهرستان با اهدای لوح تقدیر از آنان تجلیل کرد.
مدیر آموزش  و پرورش مهریز  در این در دیدار که در منزل پیشکسوتان صورت گرفت گفت:: ورزشکاران، جوانان و نوجوانان باید پیشکسوتان ورزشی را الگوی خود قرار داده و از تجربیات آنان بهره مند گردند.
سید کاظم حسینی المدواری افزود: پیشکسوتان سرمایه ورزش شهرستان هستند و می بایست از آنان تجلیل و تقدیر کرد و از تجربیات و  نصایح ایشان در جهت پیشرفت ورزش شهرستان به خصوص ورزش مدارس استفاده نمود.
وی تصریح کرد: افتخاراتی که امروز قهرمانان و مدال آوران شهرستان کسب می کنند مرهون زحمات و تلاشهای این عزیزان در گذشته است
رئیس ادره ورزش و جوانان شهرستان نیز در این دیدار با تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش گفت: ما خادمان ورزش در نظر داریم با حضور در منازل پیشکسوتان و دیدار چهره به چهره از زحمات ایشان تجلیل به‌عمل آوریم.
محمدی افزود: لازم است از ماحصل تجربیاتی که پیشکسوتان ورزشی طی سال‌های طولانی در عرصه ورزش کسب کرده‌اند برای توسعه و ارتقای جایگاه شهرستان در سطح استان و کشور استفاده کنیم.