نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تجلیل فرماندار مهریز از معلمین روستای گردکوه

به مناسبت گرامیداشت اعیاد شعبانیه و هفته بزرگداشت مقام معلم از معلمین شاغل در روستای گردکوه مهریز مهریزتجلیل شد.

به مناسبت گرامیداشت اعیاد شعبانیه و هفته بزرگداشت مقام معلم با همت شورای اسلامی،دهیاری وانجمن اولیاء ومربیان مدارس ابتدایی گردکوه مهریز  با حضور فرماندار،بخشدار مرکزی، معاونت آموزشی وکارشناسان آموزش وپرورش مهریز  با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از معلمین شاغل در روستای گردکوه مهریز در تالار سبز مهریزتجلیل شد.

فرماندار مهریز در این مراسم گفت:تعلیم و تعلم از آموزه های دین متعالی اسلام است که با نشان دادن مسیر درست به نسل آینده بسترهای پرورش نسل آگاه و پیشرو را فراهم می کند.

سید محمد رستگاری ضمن تبریک به معلمان و فرهنگیان که رسالت عظیم تربیت نسل آینده را بر عهده دارند، از این شغل به شغل انبیاء یاد کرد و گفت: بدون شک تربیت نسلی آگاه و عالم به امور مختلف می تواند آینده روشنی را برای کشور ترسیم کرده و الگویی مناسب برای نسل های آتی به یادگار بگذارد.

فرماندارمهریز  تجلیل از معلمان به خصوص معلمینی که در روستاها خدمت می کنند را تجلیل از عشق و ایثار خواند و تصریح کرد: تعیین مسیر فرهنگی درست به نسل آینده امر خطیری است که عشق و ایثار لازمه آن است.

وی با بیان اینکه معلم نقش مهمی در تربیت نیروی انسانی متعهد و کارآمد دارد اظهار کرد: براساس اعتقادات دینی ما معلمان ادامه دهنده راه انبیا هستند و نقش روشنگری جامعه را برعهده دارند لذا همه آحاد جامعه مدیون معلمان خود می باشند و باید نقش خود را در تکریم آنان ایفا کنند.

گفتنی است در پایان این مراسم از معلمان روستای گردکوه با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تجلیل به عمل آمد.