نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه مدیران مدارس متوسطه شهرستان مهریز برگزار شد

با حضور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان یزد
جلسه مدیران مدارس متوسطه شهرستان مهریز با حضور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز جلسه مدیران مدارس متوسطه شهرستان مهریز با حضور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان یزد،مدیر آموزش و پرورش مهریز، رئیس اداره آموزش دوره دوم متوسطهمسئول کاردانش و کارشناس گروههای آموزشی اداره کل در دبیرستان مجتمع حضرت سیدالشهداء(ع) مهریز برگزار شد.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان یزد در این جلسه با تقدیر از فعالیتهای مدیران در طول سال تحصیلی با اشاره به برخی از طرح و برنامه های معاونت آموزش متوسطه استان،خاطرنشان کرد: مدیران مدارس با توجه بیشتر به این طرح و برنامه ها در جهت بهبود کیفیت تحصیلی دانش آموزان تلاش کنند.

منصور ارجمندی درخصوص اهميت و ضرورت استقرار پايه دوازدهم و وضيعت دروس نهايي فعالیت پایگاههای مطالعاتی در پايه هاي يازدهم و دوازدهم،برگزاری آزمونهای هماهنگ استانی،مشکلات و مسائل آموزشی مدارس متوسطه و وضعیت استان و شهرستان مهریز مطالبی بیان نمود.

در ادامه مدیران مدارس به بیان نظرات، مسائل و مشکلات حوزه کاری خود پرداختند.

در پایان این جلسه با اهدای لوح تقدیر از زحمات و تلاشهای عباس زارع بیدکی معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش مهریز تقدیر شد و سید حسن حیدری به عنوان معاون آموزشی جدید مدیریت معرفی گردید.