نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

زنگ سپاس معلم در مدارس مهریز نواخته شد

به مناسبت روز معلم
به مناسبت روز معلم و سالروز شهادت استاد شهید آیت الله مطهری ، زنگ سپاس معلم در مدارس مهریزنواخته شد

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز به مناسبت روز معلم و سالروز شهادت استاد شهید آیت الله مطهری ، زنگ سپاس معلم در مدارس مهریز  و به صورت نمادین با حضور امام جمعه،فرماندار وجمعی از مسئولین شهرستان در دبستان دخترانه پروین اعتصامی مهریز نواخته شد .

امام جمعه مهریز در این مراسم ، با گرامیداشت هفته معلم و سالروز شهادت استاد شهید مطهری گفت: تقدیر از معلم به خاطر جایگاه بالای شغل معلمی است و رسالت عظیم دانش ورزی را بر عهده دارند.

حجه الاسلام والمسلمین محی الدینی با تقدیر از تلاش و زحمات معلمان افزود:پیشرفت علمی و اخلاقی دانش اموزان دستاورد تلاش های معلمان است و موفقیت هایی که دانش اموزان و جامعه کشور بدست می آورد در راستای اجرای سیاست های انقلاب اسلامی و تلاش های معلمان است.

وی ادامه داد: به یقین با تربیت درست دانش آموزان در سایه تلاش‌های خستگی ناپذیر معلمان و همگامی خانواده دانش آموزان با معلمان، جامعه به سمت پیشرفت و تعالی سوق یافته و رشد و توسعه روزافزون کشور در عرصه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، علمی و فرهنگی را شاهد خواهیم بود.

مدیر آموزش و پرورش مهریز هم با گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید؛ مرتضی مطهری تصریح کرد: امروزه اصلی‌ترین و مهم‌ترین وظیفه معلمان و دستگاه تعلیم و تربیت، انتقال اهداف و آرمان‌های شهدا به دانش آموزان و ادامه راه آنان است.
سید علی کارآموز افزود: آموزش و پرورش مهریز در زمینه‌های مختلف در استان پیشتاز بوده و این مهم به همت معلمان و فرهنگیان به دست آمده است.
در پایان مراسم زنگ سپاس معلم توسط امام جمعه و فرماندار مهریز نواخته شد و سپس مسئولین با حضور در کلاس درس با اهدای گل و لوح تقدیر از تلاشهای معلمین قدردانی نمودند.