نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

فرماندار مهریز بر اجراي مناسب پروژه مهر با همکاری ادارات در سطح شهرستان تاكيد كرد

فرماندار مهریز بر اجراي مناسب پروژه مهر با همکاری ادارات در سطح شهرستان تاكيد كرد


در نماز جماعت مشترک ادارات مهریز
فرماندار مهریز در نماز جماعت مشترک ادارات مهریز بر اجراي مناسب پروژه مهر در آغاز سال تحصيلي با همكاري کلیه ادارات و نهادهای شهرستان تاكيد كرد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز فرماندار مهریز در ایین نماز جماعت مشترک ادارات مهریز که به میزبانی آموزش و پرورش مهریز برگزار شد با اشاره به اينكه در آستانه بازگشايي مدارس و بهار تعليم و تربيت هستيم با تقدیر از فعالیتهای صورت گرفته بر اجراي مناسب پروژه مهر در آغاز سال تحصيلي با همكاري ادارات و نهادهای شهرستان مهريز تاكيد كرد.
سید محمد رستگاری افزود: فراهم سازي امكانات لازم براي بازگشايي مدارس و پيگيري نيازها و حضور فرهنگيان و تمام عوامل تعليم و تربيت شهرستان برنامه هاي پروژه مهر 97 و بازگشایی باشکوه مدارس لازم است.
مدير آموزش و پرورش شهرستان مهريز نيز در این مراسم گفت: در سال تحصيلي جديد افزون بر ده هزار هزار دانش آموز در پايه هاي مختلف در شهر و مناطق روستايي در بخش مركزي مهريز مشغول تحصيل مي شوند.
سيدعلي كارآموز اظهار داشت: تمام تمهيدات لازم براي بازگشايي مدارس در قالب پروژه مهر در اين شهرستان انجام گرفته و با همكاري فرهنگيان آماده شروع سال تحصيلي هستيم.
وي ادامه داد: در سال تحصيلي جاري برنامه هاي مختلف آموزشي، فرهنگي، پرورشي، مهارتي و ورزشي براي فرهنگيان و دانش آموزان پيش بيني شده كه به مرور زمان با همكاري همه بخش ها اجراء مي شود.