نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

فرماندار مهریز بر اجراي مناسب پروژه مهر در سطح شهرستان تاكيد كرد

در نشست شورای آموزش و پرورش
فرماندار مهریز بر اجراي مناسب پروژه مهر در آغاز سال تحصيلي با همكاري فرهنگيان در شهرستان مهريز تاكيد كرد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز فرماندار مهریز در نشست شوراي آموزش و پرورش شهرستان با اشاره به اينكه در آستانه بازگشايي مدارس و بهار تعليم و تربيت هستيم با تقدیر از فعالیتهای صورت گرفته بر اجراي مناسب پروژه مهر در آغاز سال تحصيلي با همكاري فرهنگيان در شهرستان مهريز تاكيد كرد.
سید محمد رستگاری افزود: فراهم سازي امكانات لازم براي بازگشايي مدارس و پيگيري نيازها و حضور فرهنگيان و تمام عوامل تعليم و تربيت شهرستان در برنامه هاي پروژه مهر 95 و بازگشایی باشکوه مدارس لازم است.
وی افزود: فرهنگيان در زمينه فرهنگ سازي براي نهادينه شدن اقتصاد مقاومتي مسئوليت سنگيني برعهده دارند.
وي ادامه داد: براي تحقق اهداف اقتصاد مقاومتي، دولت تدبير و اميد نيز با جديت پيگير اجرايي شدن آن است بايد همه اقشار بخصوص فعالان عرصه تعليم و تربيت با تلاش مضاعف در مدارس براي تحقق آن بكوشند .
فرماندار مهريز اظهار داشت: با اجرايي شدن اقتصاد مقاومتي بخش زيادي از نيازهاي كشور و جامعه برطرف مي شود و شاهد بهره گيري بيشتر از ظرفيت هاي داخلي كشور و اشتغال مولد، توليد و شكوفايي در بخش هاي مختلف خواهيم بود.
مدير آموزش و پرورش شهرستان مهريز نيز گفت: در سال تحصيلي جديد افزون بر نه هزار دانش آموز در پايه هاي مختلف در شهر و مناطق روستايي در بخش مركزي مهريز مشغول تحصيل مي شوند.
سيدعلي كارآموز اظهار داشت: تمام تمهيدات لازم براي بازگشايي مدارس در قالب پروژه مهر در اين شهرستان انجام گرفته و با همكاري فرهنگيان آماده شروع سال تحصيلي هستيم.
وي ادامه داد: در سال تحصيلي جاري برنامه هاي مختلف آموزشي، فرهنگي، پرورشي، مهارتي و ورزشي براي فرهنگيان و دانش آموزان پيش بيني شده كه به مرور زمان با همكاري همه بخش ها اجراي مي شود.