نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

فرماندار مهریز بر اجراي مناسب پروژه مهر در سطح شهرستان تاكيد كرد

فرماندار مهریز بر اجراي مناسب پروژه مهر در سطح شهرستان تاكيد كرد


در نشست شورای آموزش و پرورش
فرماندار مهریز بر اجراي مناسب پروژه مهر در آغاز سال تحصيلي با همكاري فرهنگيان در شهرستان مهريز تاكيد كرد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز فرماندار مهریز در نشست شوراي آموزش و پرورش شهرستان با اشاره به اينكه در آستانه بازگشايي مدارس و بهار تعليم و تربيت هستيم با تقدیر از فعالیتهای صورت گرفته بر اجراي مناسب پروژه مهر در آغاز سال تحصيلي با همكاري فرهنگيان در شهرستان مهريز تاكيد كرد.
سید محمد رستگاری افزود: فراهم سازي امكانات لازم براي بازگشايي مدارس و پيگيري نيازها و حضور فرهنگيان و تمام عوامل تعليم و تربيت شهرستان در برنامه هاي پروژه مهر 95 و بازگشایی باشکوه مدارس لازم است.
وی افزود: فرهنگيان در زمينه فرهنگ سازي براي نهادينه شدن اقتصاد مقاومتي مسئوليت سنگيني برعهده دارند.
وي ادامه داد: براي تحقق اهداف اقتصاد مقاومتي، دولت تدبير و اميد نيز با جديت پيگير اجرايي شدن آن است بايد همه اقشار بخصوص فعالان عرصه تعليم و تربيت با تلاش مضاعف در مدارس براي تحقق آن بكوشند .
فرماندار مهريز اظهار داشت: با اجرايي شدن اقتصاد مقاومتي بخش زيادي از نيازهاي كشور و جامعه برطرف مي شود و شاهد بهره گيري بيشتر از ظرفيت هاي داخلي كشور و اشتغال مولد، توليد و شكوفايي در بخش هاي مختلف خواهيم بود.
مدير آموزش و پرورش شهرستان مهريز نيز گفت: در سال تحصيلي جديد افزون بر نه هزار دانش آموز در پايه هاي مختلف در شهر و مناطق روستايي در بخش مركزي مهريز مشغول تحصيل مي شوند.
سيدعلي كارآموز اظهار داشت: تمام تمهيدات لازم براي بازگشايي مدارس در قالب پروژه مهر در اين شهرستان انجام گرفته و با همكاري فرهنگيان آماده شروع سال تحصيلي هستيم.
وي ادامه داد: در سال تحصيلي جاري برنامه هاي مختلف آموزشي، فرهنگي، پرورشي، مهارتي و ورزشي براي فرهنگيان و دانش آموزان پيش بيني شده كه به مرور زمان با همكاري همه بخش ها اجراي مي شود.