نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

فرماندار مهریز بر جلب مشارکت فرهنگیان در انتخابات تاکید کرد

در یکصدوهشتاد و ششمین نشست شورای آموزش و پرورش مهریز
در یکصدوهشتاد و ششمین نشست شورای آموزش و پرورش مهریز فرماندار مهریز بر جلب مشارکت گسترده فرهنگیان و دانش آموزان در انتخابات سال آینده تاکید کرد

فرماندار مهریز در جلسه شورای آموزش و پرورش مهریزضمن گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش گفت: از مسائل مهم ابتدای سال آینده در کشور ما برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی و رئیس جمهوری است.
سید محمد رستگاری افزود: با برنامه ریزی و فعالیت های فرهنگی و تبلیغی می توان با جدیت در زمینه حضور گسترده فرهنگیان و دانش آموزان در انتخابات بیش از گذشته تلاش جدی و شایسته بعمل آید .
همچنین فرماندار مهریز با اشاره به فرا رسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به اهمیت بزرگداشت این ایام فرخنده در سطح شهرستان و بخصوص در مدارس و میان دانش آموزان تاکید کرد.
رستگاری گفت: شایسته است تا مدارس با مشارکت دانش آموزان و فرهنگیان جشن های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را بنحو شایسته و در خور نظام مقدس جمهوری اسلامی برگزار کنند.
در ادامه این جلسه مدیر آموزش و پرورش مهریز در سخنانی به برنامه های این مدیریت در مدارس به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی اشاره کرد و بر برگزاری باشکوه آن تاکید نمود.
سید علی کارآموز همچنین به برگزاری طرح ملی المپیاد ورزشی مدارس و لزوم اجرای دقیق آن در مدارس تاکید کرد و انجام آن را برای موفقیت دانش آموزان بسیار موثر ذکر کرد

.تقدیر از اعضای قبلی  و معرفی اعضای جدید شورا و اهدای لوح تقدیر به اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان به پاس یکسال فعالیت مستمر از دیگر برنامه  های اجراء شده دز این نشست بود.