نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مسئولان نسبت به رفع دغدغه معیشت فرهنگیان اقدام کنند

امام جمعه مهریز
امام جمعه مهریز گفت: مسوولان برای رفع دغدغه معیشت فرهنگیان که نقش اساسی در تعلیم و تربیت نسل جوان دارند بر اساس برنامه بلند مدت ، وظایف جدی خود را در این ارتباط انجام دهند

حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی دردیدار با مدیر آموزش و پرورش مهریز و جمعی از فرهنگیان شهرستان به مناسبت گرامیداشت هفته معلم گفت: این قشر برای اینکه بتواند وظایف شان را در تعلیم و تربیت نوجوانان و جوانان به خوبی انجام دهند نباید هیچگاه دغدغه معیشت داشته باشند.
وی با بیان اینکه شغل معلمی با هیچ حرفه ای بخاطر اهمیت و نقش آن در اجتماع قابل مقایسه نیست ادامه داد: دولت تابحال برای حل مشکل اقتصادی و معیشت فرهنگیان کارهای زیادی انجام داده است، قطعا کافی نیست.
عضو شورای آموزش و پرورش مهریز تصریح کرد: هرچند برای کار فرهنگیان نمی توان قیمتی مشخص کرد، باید مسوولان همواره با اختصاص اعتبار و سایر مسائل رفاهی برای ارتقای منزلت آنها اقدام کنند.
محی الدینی افزود: فرهنگیان در 40 سال گذشته وظیفه خود را در قبال انقلاب و نظام در بخش های مختلف انجام داده اند و الان نوبت مسوولان است تا مطالبات قانونی آنها را رسیدگی کنند.
وی تاکید کرد: برای جامعه اسلامی پذیرفته نیست که فرهنگیان دغدغه مسائل اولیه زندگی و اقتصادی داشته باشند،قطعا مسوولان از امکانات موجود برای حل مسائل استفاده خواهند کرد.

مدیر آموزش و پرورش مهریز در این مراسم با تبریک فرا رسیدن هفته گرامیداشت مقام معلم گزارشی از آموزش و پرورش شهرستان ارائه نمود.