نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مسئولان نسبت به رفع دغدغه معیشت فرهنگیان اقدام کنند

مسئولان نسبت به رفع دغدغه معیشت فرهنگیان اقدام کنند


امام جمعه مهریز
امام جمعه مهریز گفت: مسوولان برای رفع دغدغه معیشت فرهنگیان که نقش اساسی در تعلیم و تربیت نسل جوان دارند بر اساس برنامه بلند مدت ، وظایف جدی خود را در این ارتباط انجام دهند

حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی دردیدار با مدیر آموزش و پرورش مهریز و جمعی از فرهنگیان شهرستان به مناسبت گرامیداشت هفته معلم گفت: این قشر برای اینکه بتواند وظایف شان را در تعلیم و تربیت نوجوانان و جوانان به خوبی انجام دهند نباید هیچگاه دغدغه معیشت داشته باشند.
وی با بیان اینکه شغل معلمی با هیچ حرفه ای بخاطر اهمیت و نقش آن در اجتماع قابل مقایسه نیست ادامه داد: دولت تابحال برای حل مشکل اقتصادی و معیشت فرهنگیان کارهای زیادی انجام داده است، قطعا کافی نیست.
عضو شورای آموزش و پرورش مهریز تصریح کرد: هرچند برای کار فرهنگیان نمی توان قیمتی مشخص کرد، باید مسوولان همواره با اختصاص اعتبار و سایر مسائل رفاهی برای ارتقای منزلت آنها اقدام کنند.
محی الدینی افزود: فرهنگیان در 40 سال گذشته وظیفه خود را در قبال انقلاب و نظام در بخش های مختلف انجام داده اند و الان نوبت مسوولان است تا مطالبات قانونی آنها را رسیدگی کنند.
وی تاکید کرد: برای جامعه اسلامی پذیرفته نیست که فرهنگیان دغدغه مسائل اولیه زندگی و اقتصادی داشته باشند،قطعا مسوولان از امکانات موجود برای حل مسائل استفاده خواهند کرد.

مدیر آموزش و پرورش مهریز در این مراسم با تبریک فرا رسیدن هفته گرامیداشت مقام معلم گزارشی از آموزش و پرورش شهرستان ارائه نمود.