نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پيام تبريك مدیر آموزش و پرورش مهریز به مناسبت اعیاد شعبانیه،روز پاسدار و جانباز

پيام تبريك مدیر آموزش و پرورش مهریز به مناسبت اعیاد شعبانیه،روز پاسدار و جانباز


مدیر آموزش و پرورش مهریز در پیامی اعیاد فرخنده شعبانیه ، روز پاسدار و جانباز را به عموم مردم این شهرستان به ویزه جانبازان و پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی آموزش  و پرورش مهریز دراین پیام آمده است:  درتاریخ اسلام، ماه مبارک شعبان، مزین است به طلوع انوارتابناکی ازآسمان امامت و ولایت که با طلوع نورانی خود، روشنی بخش دلها و دیدگان مؤمنین خداجویند. ماه شعبان، ماه اعیاد آسمانی است که با فرخنده میلاد با سعادت مصباح الهدی و سفینه النجاه، سرور و سالار آزادگان جهان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، قمرتابناک بنی هاشم، بزرگ جانباز دشت نینوا، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و سید الساجدین، حضرت زین العابدین(ع) آغازمی شود و شور و شعفی وصف ناشدنی درتمامی مسلمانان و آزادی خواهان جهان ایجاد می نماید.

یقیناً، نامگذاری سالروزمیلاد خجسته سرورجوانان بهشت و قهرمان حماسه کربلا به عنوان روزپاسدار و نامگذاری میلاد علمدارکربلا به عنوان روز جانباز نشانه ای ازپیوند عمیق انقلاب اسلامی با سرزمین نینوا و ستاره های تابناک آن است.

جانبازان و پاسداران شریف ایران اسلامی که نمادی ازحریت، آزادگی و مقاومت هستند، همواره درطول تاریخ انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و پس ازآن ، دردفع شراجانب تاثیر بسزایی داشته اند و توانسته اند آنگونه که باید و شاید مدافع مردم و میهن اسلامی مان باشند.

لذا ضمن تبریک اعیاد فرخنده و پربرکت شعبانیه، روز پاسدارو جانباز را به مردم شریف شهرستان مهریز به خصوص پاسداران و جانبازان عالیقدرو خانواده های معظم ایشان، تبریک و تهنیت گفته و سربلندی همگان را ازدرگاه ایزد منان، خواستارم.