نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کمیته پیشگیری، کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی دانش‌آموزان در مهریز تشكيل مي‌شود

کمیته پیشگیری، کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی دانش‌آموزان در مهریز تشكيل مي‌شود


در نشست شورای آموزش وپرورش مهریز مصوب شد
جلسه شورای آموزش و پرورش مهریز با حضور امام جمعه ،فرماندار ،دادستان مهریز و اعضاء شورا برگزار شد.

 جلسه شورای آموزش و پرورش مهریز با حضور امام جمعه ،فرماندار ،دادستان مهریز و اعضاء شورا برگزار  شد.

امام جمعه مهریز در این جلسه گفت: بررسي هاي صورت گرفته نشانگر اين واقعيت است كه مدارس مناسب ترين مكان ، براي اجراي برنامه هاي پيشگيري از آسیب های اجتماعي می باشند.
حجت الاسلام محی الدینی افزود: مدرسه ، به عنوان مهمترين پايگاه و كانون حيات اجتماعي – فرهنگي در جامعه است كه با ارائه آموزش در زمینه های گوناگون قادر است دانش آموزان را براي زندگي در عصر حاضر که با رنگين كماني از رفتارهاي پرخطر مواجه هستند، آماده نموده و آنها را در برابر رفتارهاي پرخطر مقاوم و ايمن نمايد.

وی ادامه داد: در اجرای رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، مبنی بر تمرکز فعالیت‌های پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در حوزه آموزش و پرورش ' تشکیل کمیته پیشگیری، کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی دانش‌آموزان' با مسئولیت آموزش و پرورش بسیار کارگشا و دارای اهمیت است.
.
فرماندار مهریز نیز در این جلسه گفت: مدارس کانون تمرکز سرمایه‌گذاری‌ها برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی قرار گیرند تا در نهایت با اجرای طرح‌های مراقبتی مدرسه را قطب پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی معرفی کنیم.
در پایان این نشست مقرر گردید با تشکیل کمیته های مختلف پیشگیری، کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی دانش‌آموزان در مدارس مهریز اجرا شود و از ظرفیت، امکانات و برنامه‌های آموزشی در حوزه پیشگیری استفاده شود.