خبر
خبر

اجرای طرح جبران و تثبیت یادگیری دانش آموزان در تابستان

اجرای طرح جبران و تثبیت یادگیری دانش آموزان در تابستان


مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد گفت: از هفته آینده ۲۰ هزار دانش آموز یزدی در طرح جبران وتثبیت یادگیری شرکت می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد به نقل از خبرگزاری صداوسیمامرکز یزد،رحیمی نژاد با اشاره به اینکه در دوسال کرونایی فرصت آموزش حضوری از دانش آموزان گرفته شد و آموزش‌ها مجازی بود، افزود: در تابستان سالجاری فرصتی فراهم شده تا دانش آموزانی که نیاز به تلاش بیشتر و یا عملکرد قابل قبول دارند درمقاطع چهارگانه دوره اول و دو م ابتدایی و اول و دوم متوسطه در دوره‌های جبران و تثبیت یادگیری شرکت کنند.
وی افزود: از هفته آینده ۲۰ هزار دانش آموز یزدی در طرح تثبیت وجبران یادگیری شرکت می‌کنند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد با اشاره به اینکه اولویت با دانش آموزانی که در کارنامه آن‌ها در ارزشیابی‌ها نیاز به تلاش بیشتر و یا عملکرد قابل قبول ثبت شده باشد، افزود: اطلاعات همه دانش آموزان در سامانه بارگزاری می‌شود وهمه دانش آموزان چه در مدارس دولتی و چه غیردولتی و حتی دانش آموزان اتباع و دوره متوسطه با اولویت تدریس علوم پایه می‌توانند دراین طرح شرکت کنند.
رحیمی نژاد افزود: این طرح در بافق از هفته اول تیرماه شروع شده ودرسایرشهرستان‌ها ومناطق نیز از هفته آینده اجرا می‌شود وممکن است در ابتدای طرح هزینه اندکی از والدین دریافت شود.
وی گفت: هر کلاس ۲۰ نفره با اولویت آموزش دانش آموزان است وهر دانش آموزی به هر پایگاهی نزدیکتر است میتواند برای آموزش مراجعه کند.

 

آدرس کوتاه :