نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ارزیابی آثار هفتمین جشنواره دانش آموزی نوجوان سالم

ارزیابی آثار هفتمین جشنواره دانش آموزی نوجوان سالم


مدیرکل آموزش و پرورش گفت : هزار و 806 اثر به دبیرخانه هفتمین جشنواره دانش آموزی نوجوان سالم ارسال شده است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، " دکتر عباسعلی دانافر" اظهار داشت : آیین اختتامیه هفتمین دوره جشنواره دانش آموزی نوجوان سالم و پنجمین جشنواره ابتکارات و خلاقیت های پیشگیری از آسیب های اجتماعی  ویژه فرهنگیان در اردیبهشت ماه در استان یزد برگزار می شود.
وی افزود : جشنواره دانش آموزی نوجوان سالم  با محور های پیشگیری از گرایش به دخانیات ، پیشگیری از گرایش به سوی مصرف مواد و پیشگیری از گرایش به خشونت و در بخش های ایده پردازی، مقاله، نقاشی، نرم افزار چند رسانه ای ، روزنامه دیواری، عکس، فیلم کوتاه و تئاتر و نمایش برگزار می شود .
دانافر گفت : همچنین پنجمین جشنواره ابتکارات و خلاقیت های پیشگیری از آسیب های اجتماعی نیز با محوریت پیشگیری از گرایش به مصرف دخانیات، پیشگیری از گرایش به سوء مصرف مواد مخدر و پیشگیری از گرایش به خشونت با موضوعات الگوها و فنون تدریس پیشگیری ، محصولات و منابع کمک آموزشی و پروژه های ابتکاری برگزار می شود.
مدیر کل آموزش و پرورش از ارسال 1806 اثر به دبیرخانه این جشنواره خبرداد و افزود : قریب به 100 نفر از شرکت کنندگان برگزیده این دوره از جشنواره  در اختتامیه تجلیل می شود .