نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

از آموزش و پرورش شهرستان مهریز به عنوان شهرستان برتر استان در کنکور سراسری تجلیل شد

از آموزش و پرورش شهرستان مهریز به عنوان شهرستان برتر استان در کنکور سراسری تجلیل شد


در همایش بزرگ افتخار 23
در همایش بزرگ افتخار 23 از آموزش و پرورش شهرستان مهریز به عنوان شهرستان برتر استان در کنکور سراسری که به همراه شهرستانهای میبد و اردکان بالاترین تراز کیفیت قبولی را درکنکور سراسری 95 کسب کرده اند تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز در همایش بزرگ افتخار 23 که با حضور مسئولان استانی و 60 نفر ازدانش آموزان برگزیده استان درتالار معلم شهیدان پاکنژاد یزد برگزارشد از مدیران آموزش و پرورش شهرستانهای میبد، مهریز و اردکان که بالاترین تراز کیفیت قبولی را درکنکور سراسری 95 کسب کرده اندبا اهدای لوح تقدیر توسط مدیر کل آموزش و پرورش استان و نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش استان یزد، مدیر کل آموزش و پرورش استان دراین مراسم اظهار داشت : استان یزد با 53.7 درصدقبولی در کنکور سراسری 95 بالاترین رتبه قبولی راهم از بعد کمی و هم از بعد کیفی را به دست آورده است که این امر نشان هندده استعداد نخبه شدن و توانا شدن مغزهای متفکری است که می تواند این ملت را به سوی آینده خوب پیش ببرد.

" احمد شیرزاد" افزود : امروز میزبان رتبه های زیر 100 کشوری در کنکور سراسری سال 95، برگزیدگان کشوری جشنواره بین المللی جوان خوارزمی، دارندگان مدال های المپیاد علمی و رتبه های بر تر مسابقا ت علمی وعملی هستیم.

وی موفقیت دانش آموزان را در گرو همراهی و همدلی مسئولان و معلمان  استان ، مشارکت همه جانبه اولیاء ، خیرین مدرسه ساز و تلاش دانش آموزان بیان کرد و با قدر دانی از آنان گفت : امسال شاهد رشد قابل توجهی درفاصله درصد قبولی با استانهای دیگر بودیم .

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم با تجلیل از تداوم صدر نشینی و موفقیت دانش آموزان یزدی برای بیست و سومین سال متوالی در کنکور سراسری اظهار داشت : این موفقیت مرهون تلاش سه جانبه معلمین ، دانش آموزان و اولیاء آنان است.

" سید ابوالفضل موسوی " با اشاره به  23 سال کسب رتبه اول استان یزد درپذیرش ورودی  دانشگاهها افزود: باید استان یزد را در جهتی پیش ببریم که در همه زمینه ها از جمله صنعت و معدن، بهداشت و درمان و گردشگری نیز به رتبه اول کشور و بین المللی ارتقاء یابد.

تجلیل از چهره شاخص علمی دکتر ابولفضل ابوطالبی رتبه 5 کنکور سراسری سال 72و عضو هیات علمی دانشگاه و معاون آموزشی دانشکده برق دانشگاه یزد، تجلیل از مدیران باشگاههای علمی و پژوهشی جوان و پژوهش سرای رشیقی میبد، تجلیل از مدیران آموزش و پرورش شهرستانهای میبد، مهریز و اردکان که بالاترین تراز کیفیت قبولی را درکنکور سراسری 95 کسب کرده اند و تجلیل از 7 مدرسه منتخب استان که خدمات برتر آموزشی را در مدارس خود ارائه کرده اند از دیگر برنامه های این همایش بود.