نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

از شورای آموزش و پرورش مهریز به عنوان شورای برتر استان یزد تجلیل شد

از شورای آموزش و پرورش مهریز به عنوان شورای برتر استان یزد تجلیل شد


در شورای آموزش و پرورش استان یزد
در شورای آموزش و پرورش استان یزد،از شورای آموزش و پرورش مهریز به عنوان شورای برتر استان یزد تجلیل شد.

دهمین نشست شورای آموزش و پرورش استان به ریاست استاندار یزد برگزارشد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد در این نشست گفت : استفاده از ظرفیت شوراهای آموزش و پرورش در رفع مشکلات ضروری است .

" عباسعلی دانافر " اظهار داشت: امروز دویست و شصت و چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش از بدو تاسیس و دهمین جلسه در سال جاری تشکیل شد و امیدواریم ظرفیت این شوراها در مسیر تعالی آموزش و پرورش مورد استفاده قرار گرفته باشد.

وی از شوراهای آموزش و پرورش به عنوان عرصه مشارکت دستگاه‌ها و ظرفیت های مختلف یاد کرد و افزود: ساختار شورای آموزش و پرورش نشان دهنده جایگاه این شورا است.

دانافر تاکید کرد: همه ما باید تلاش کنیم تا از ظرفیت‌های این شورا به ویژه در مناطق و شهرستان‌های استان، به نحو مطلوب استفاده کنیم و از این ظرفیت‌ها به منظور رفع مشکلات آموزش و پرورش بهره بگیریم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد با اشاره به فرا رسیدن هفته شوراهای آموزش و پرورش یادآور شد: عملکرد شوراها در مناطق و شهرستان‌ها باید مورد بررسی قرار گیرد و افرادی که از ظرفیت شورا به درستی استفاده کردند، تجلیل شود.

وی با اشاره به ارزیابی عملکرد شوراهای آموزش و پرورش استان یزد در 14شهرستان و مناطق عنوان کرد: شهرستان‌های مهریز، میبد و اشکذر در ارزیابی‌ها حائز رتبه‌های برتر شدند.

گفتنی است در این مراسم از اعضای شورای آموزش و پرورش استان یزد و فرمانداران شهرستان‌های مهریز، اشکذر و میبد به عنوان رؤسای شوراهای برتر استان تجلیل شد.