خبر
خبر

اطلاعیه پذیرفته شدگان گزینش نهایی آزمون استخدامی

اطلاعیه پذیرفته شدگان گزینش نهایی آزمون استخدامی


نحوه اخذ تعهد محضری پذیرفته شدگان نهایی گزینش آزمون استخدام پیمانی سال 1399 اعلام شد.

به گزارش واحد روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد؛"سعید اسلامی" رئیس اداره امور اداری و تشکیلات اداره کل اعلام کرد: کلیه پذیرفته شدگان نهایی مرحله گزینش آزمون استخدام پیمانی آبان ماه سال 1399 آموزش و پرورش، یکی از روزهای شنبه 12 یا یک شنبه 13 تیرماه با مراجعه به سایت saam.yazdedu.ir قسمت فرم ها و وارد کردن کد ملی و شماره پرونده، نسبت به دریافت نمونه فرم تعهد محضری اقدام نمایند.

 وی در ادامه افزود: پذیرفته شدگان پس از دریافت نمونه فرم ، حداکثر تا روز پنج شنبه 17تیرماه فرصت دارند تا با مدارک شناسایی (کارت ملی و شناسنامه) همراه با ضامن (کارمند رسمی یا پیمانی ارگان های دولتی) با پرینت آخرین حکم ضامن به یکی از دفترخانه های رسمی شهر محل زندگی خود مراجعه و مطابق فرم نمونه، نسبت به اخذ تعهد نامه محضری اقدام نمایند و اصل تعهد محضری و پرینت آخرین حکم ضامن را به واحد امور اداری و تشکیلات اداره کل آموزش و پرورش استان (ویژه ساکنین شهر یزد) یا واحد امور اداری شهرستان محل زندگی خود (سایر شهرستان های استان یزد) تحویل دهند و یک نسخه از آن را نیز کپی گرفته و در همان واحد امور اداری مهر کپی برابر اصل زده و جهت ثبت نام دوره ها نزد خود نگه دارند.

"سعید اسلامی" گفت: پذیرفته شدگان می بایست قبل از امضاء تعهد نامه در دفترخانه رسمی نسبت به مطالعه و تطبیق اطلاعات آن با نمونه فرم پرینت گرفته شده از سایت اقدام نموده و از صحت مندرجات آن اطمینان یابند و در صورت مغایرت در فرم، به متصدی دفترخانه اعلام نمایند.

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات اداره کل با تاکید بر این که داوطلبان حتماً  موارد فوق را بدقت مطالعه و اقدام نمایند، نکات مهم زیر را یادآور شد:

  1. عدم تحویل برگ سند تعهد محضری تا روزپنج شنبه مورخ 17 تیرماه 1400 به منزله انصراف از مراحل استخدام می باشد.ضمنا فرم های دارای مغایرت با نمونه فرم بارگذاری شده در سایت تحویل گرفته نمی شود.همچنین کارمندان قرادادی یا مشاغل آزاد به عنوان ضامن پذیرفته نمی شوند.
  2. افرادی که هنوز گواهی عدم سوء پیشینه را تهیه و یا تحویل نداده اند لازم است با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیکی قوه قضائیه و یا پلیس 10+ گواهی فوق را دریافت نموده و همراه با سند تعهد محضری تحویل دهند.
  3. افرادی که موفق به انجام معاینات پزشکی نگردیده اند لازم است روز 4شنبه مورخ 9 تیر یا پنج شنبه 10تیرماه بین ساعت 9تا 13 طی تماس تلفنی با کلینیک فرهنگیان یزد به شماره تلفن 36271524 (خانم صداقت) برای هفته آینده نوبت معاینات دریافت نمایند.
  4. پذیرفته شدگان لازم است به دقت اطلاعیه "اعلام نتایج بررسی صلاحیت های عمومی(گزینش) و فرآیند جذب پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی آبان ماه سال  1399 آموزش و پرورش" در سایت وزارت آموزش و پرورش به آدرس www.medu.ir قسمت برگزیده ها را مطالعه نمایند.
  5. افرادی که به هر دلیلی می خواهند از ادامه مراحل استخدام انصراف دهند حداکثر تا روز پنج شنبه 10/4/1400 به صورت حضوری به اداره کل آموزش و پرورش استان یا شهرستان محل زندگی خود مراجعه و درخواست کتبی انصراف خود را تحویل واحد امور اداری دهند.
  6. مهارت آموزان در زمان ثبت نام الکترونیکی در سایت دانشگاه مجری دوره مهارت آموزی، ملزم به بارگذاری مدرک روخوانی و روانخوانی قرآن کریم و مدرک مهارت های هفت گانه(ICDL) می باشند، در غیر این صورت باید تعهد نمایند که قبل از برگزاری آزمون پایان دوره مهارت آموزی، مدارک مزبور را از مراکز معتبر دارای مجوز از سازمان اداری و استخدامی کشور دریافت نمایند که آدرس و نشانی مراکز مزبور در سایت www.smtc.ac.ir  قابل مشاهده است.
  7. پذیرفته شدگان در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهام می توانند با شماره تلفن  33144524 یا 33144562 تماس حاصل نمایند.
آدرس کوتاه :