نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اطلاعیه

اطلاعیهاطلاعیه

اجرای آزمون جبرانی دوره تربیت در پرتو عبادت و همچنین اعلام زمان برگزاری آزمون مرحله دوم

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همكاران محترم در ایام و لیالی با فضیلت ماه مبارك رمضان، به اطلاع می رساند به منظور رفع مشكلات پیش آمده در مرحله اول آزمون دوره تربیت در پرتو عبادت تدابیر ذیل اتخاذ شده است:

1- برای مرحله اول آزمون دوره مذكور، آزمون جبرانی در نظر گرفته شده است. لذا كلیه همكاران محترم اعم از كسانی كه در دوره ثبت نام نموده ولی در آزمون 9و10 خرداد شركت ننموده اند و یا كسانی كه در آزمون شركت نموده و برای ایشان نمره ثبت شده است ( هر نمره ای در بازه 20-0 ) می توانند در آزمون جبرانی شركت نمایند. لیكن نمره آزمون جبرانی به عنوان نمره آزمون مرحله اول برای ایشان ثبت خواهد شد و چناچه همكاری در آزمون جبرانی شركت ننماید ، نمره آزمون 9و10 خرداد به عنوان نمره مرحله اول برای ایشان ثبت می شود. به عبارت دیگر برای كسانی كه در آزمون جبرانی شركت نمایند نمره آزمون جبرانی، به عنوان نمره آزمون مرحله اول ثبت  می شود و برای كسانی كه در آزمون جبرانی شركت ننمایند نمره آزمون 9و10 خرداد به عنوان نمره آزمون مرحله اول ثبت می شود.

2- آزمون جبرانی مرحله اول ، روز یكشنبه 1397/3/20 از ساعت 9 لغایت 22 برگزار می گردد.

3- آزمون مرحله دوم تربیت در پرتو عبادت ( صفحه 82 با عنوان روح عبادت تا 162 با عنوان درمان اخلاقی ) روز چهارشنبه 1397/3/23 از ساعت 9 لغایت 22 برگزار خواهد شد.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

نحوه نمره گزاری دوره آموزشی بهداشت روان با کد 95005118

همكاران محترم 
با سلام و احترام 

پیرو اطلاعیه ی شماره 21734 مورخ 23 / 2 / 1397 به اطلاع می رساند : نمره كل دوره ی آموزشی بهداشت روان به شیوه ذیل بررسی و اعلام خواهد شد :

این دوره آموزشی كاملا فرآیند محور بوده و كسب نمره قبولی در آن بر اساس شركت در آزمونها و كسب امتیازات در فعالیت  و مشاركت در دوره می باشد به این ترتیب كه آزمونهای دوره مجموعا 10 نمره، فعالیت در دوره 8 نمره و شاخص عملكرد و حضور مستمر 2 نمره كه مجموعا 20 نمره می باشد در نظر گرفته شده است.

لذا همكاران دقت داشته باشند در صورتی كه فقط در آزمون ها شركت نمایند نمی توانند نمره قبولی را كسب نمایند به همین دلیل پیشنهاد می گردد همكارانی كه تا كنون وارد سایت نشده اند و در فعالیت ها شركت ننموده اند ، حتما وارد سایت شده و فعالیت مستمر داشته باشند . 

معاونت برنامه ریزی آموزش منابع انسانی