خبر
خبر

اعلام نتایج بررسی صلاحیت های عمومی (گزینش و فرایند جذب) پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 1399 آموزش و پرورش

اعلام نتایج بررسی صلاحیت های عمومی (گزینش و فرایند جذب) پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 1399 آموزش و پرورش


معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه ای «نتایج بررسی صلاحیت های عمومی(گزینش) و فرایند جذب پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی آبان ماه سال 1399 آموزش و پرورش» را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد؛ "سعید اسلامی" رئیس اداره امور اداری و تشکیلات اداره کل آموزش و پرورش استان یزد گفت: پذیرفته شدگان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در هشتمین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی کشور آبان ماه 1399 (موضوع مجوز شماره 93167 مورخ31 اردیبهشت 99 سازمان اداری واستخدامی کشور)؛ می بایست با مراجعه به سایت وزارت آموزش و پرورش به نشانی: www.medu.ir  مراجعه نموده و اطلاعیه مذکور را به صورت دقیق و کامل مطالعه نمایند.

 وی با تاکید بر اینکه افراد صرفاً اطلاعیه های سایت اداره کل را دنبال نمایند موارد زیر را علاوه بر اطلاعیه مذکور اعلام کرد:

  1. مراحل انجام معاینات پزشکی بدو استخدام طی خرداد ماه در مرکز کلینیک فرهنگیان انجام شده است، لیکن زمان مراجعه جهت انجام معاینات به تعدادی از افراد که موفق به انجام معاینات فوق نگردیده اند، از طریق پیامک تا روز سه شنبه مورخ  1/4/1400 اطلاع رسانی خواهد شد.
  2. با توجه به این که تاکنون نمونه فرم تعهدمحضری از طرف وزارت متبوع ارسال نگردیده است به محض دریافت فرم تعهد محضری اطلاعیه جدیدی در این خصوص در همین سایت در روز سه شنبه 1/4/1400 منتشر خواهد شد و پذیرفته شدگان می بایست طبق این اطلاعیه اقدام نمایند.
  3. تعدادی از پذیرفته شدگان طی خرداد ماه برگه گواهی عدم سوء پیشینه را تحویل داده اند. افرادی که هنوز گواهی عدم سوء پیشینه را تهیه و یا تحویل واحد استخدام اداره کل نداده اند لازم است با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیکی قوه قضائیه و یا پلیس 10+ گواهی فوق را دریافت نموده و آن را نزد خود نگه دارند و در زمان اخذ تعهد محضری (که در اطلاعیه بعدی اطلاع رسانی خواهد شد) تحویل واحد استخدام اداره کل دهند.
  4. با توجه به اینکه دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی در حال برنامه ریزی ثبت نام دوره های مهارت آموزی هستند پذیرفته شدگان نهایی می بایست از روز دوشنبه به سایت های مربوطه که در اطلاعیه وزارت درج شده است مراجعه نمایند(در صورت عدم ورود و وجود مشکل مجدداَ روز بعد امتحان کنید) نیازی به مراجعه به اداره کل و یا دانشگاه فرهنگیان برای ثبت نام یا پیگیری عدم امکان ثبت نام نمی باشد.
  5. افرادی که بنا به هر دلیلی قصد انصراف از استخدام را  دارند لازم است درخواست کتبی خود را تا روز سه شنبه 1/4/1400 به واحد استخدام اداره کل تحویل نمایند.
  6. پذیرفته شدگان در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهام می توانند با شماره 33144524 یا 33144562 تماس حاصل نمایند.
آدرس کوتاه :