خبر
خبر

اعلام نتایج مرحله اول نقل و انتقلات داخل استان

اعلام نتایج مرحله اول نقل و انتقلات داخل استان


معاون پژوهش برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان یزد از اعلام نتایج مرحله اول نقل و انتقلات داخل استان و موافقت با حدود 80 درصد درخواست های انتقال ، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد؛"علی دهقان بهاء آبادی" گفت: در راستای عدم تمرکز ، افزایش بهره وری و استفاده بهینه از نیروی انسانی مناطق آموزشی ، این جابه جایی ها انجام شده و انجام نقل و انتقالات را به نوعی تکریم و حفظ شأن و جایگاه مقام معلم دانست و همچنین موافقت با حدود 80 درصدی درخواست های انتقال را در بالابردن میزان رضایت شغلی و کمک به  تامین رفاه و آسایش و آرامش نسبی همکاران فرهنگی موثر دانست .

وی گفت : امسال  462 نفر از فرهنگیان استان متقاضی جابجایی بین شهرستان ها و مناطق 14 گانه استان بودند که با جابجایی 349 نفر موافقت شده که بر این اساس از 176 درخواست مقطع ابتدایی با 154 درخواست ،از 183 درخواست انتقال مقطع متوسطه با 136 درخواست ، از 56 درخواست مقطع فنی و حرفه ای و کار و دانش  با 44  درخواست ، از 28 درخواست تربیت بدنی با 21 درخواست و از 22 درخواست مقطع پرورشی با 17 درخواست موافقت شده است  . 
" علی دهقان بهاء آبادی"  از زحمات شبانه روزی اعضای کارگروه نقل و انتقالات استان و شهرستان ها ، معاونین محترم اداره کل و خصوصا همراهی  مدیران محترم شهرستانها و مناطق که همت وثیقشان در اعمال مدیریت و اجرای بهینه فرایند نقل و انتقالات ، حاکمیت نظم و انضباط بر مجموعه‌ی تحت مدیریت ، حسن خلق ، درک بالا نسبت به مسایل کلان و راهبردی سازمان ، خلاقیت ، نوآوری، جدیت و قاطعیت در امور و تعامل سازنده با این اداره  کل  تشکر و قدردانی کرد . 
معاون پژوهش برنامه ریزی و توسعه منابع افزود : عدم مراجعه افراد انتقال یافته به محل های تعیین شده پس از اعلام  نتایج غیبت تلقی گردیده و مبادی خدمتی از بکارگیری آنان خودداری نمایند . 
 وی یادآور شد مو ضوع انصراف صرفا تا قبل از شروع سال تحصیلی و پس از طرح در کمیسیون نقل و انتقال استان و موافقت  ادارات مبدا و مقصد به نحوی که موجب اختلال  در سامان دهی نیروی انسانی نشود قابل بررسی و اقدام خواهد بود .
معاون پژوهش برنامه ریزی و توسعه منابع در پایان ضمن تشکر از  همراهی  و همدلی و حسن نظر مدیر کل محترم و پیگیری های مجدانه ایشان درانجام 80 درصدی نقل و انتقالات مرحله اول برای اولین بار در سطح استان، افزود: کلیه درخواست های انتقال که با درخواست انتقال آنها موافقت شده به صورت انتقال دایم است  و متقاضیان انتقال می توانند برای اطلاع از نتیجه درخواست انتقال خود به آدرس https://saam.yazdedu.ir بخش فرمها مراجعه نمایند.
آدرس کوتاه :