نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آغازثبت نام اینترنتی اسکان نوروزی 96

آغازثبت نام اینترنتی اسکان نوروزی 96


ثبت نام اینترنتی اسکان نوروزی مدارس ویژه نوروز96 از 5 اسفندماه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، رئیس اداره تعاون وامور رفاهی آموزش و پرورش استان یزد، اظهار داشت : امسال با تمهیداتی که وزارت متبوع انجام داده است کلیه کلاسهای "ج " حذف و اکثریت کلاسها به "الف" ارتقاء می یابد.

" سید حسین کلانتری" با ابیان اینکه سعی شده حداقل امکانات اولیه جهت اسکان بهتر مهمانان نوروزی فراهم گردد افزود: در این زمینه ستاد اسکان فرهنگیان درحال تهیه تجهیزات مورد نیاز مدارس از قبیل یخچال، فرش،پتو،تلویزیون وغیره می باشد که امیدواریم تاقبل از بیستم اسفند ماه این امکانات بین مدارس توزیع شود.

وی افزود : استان یزد در پذیرش مهمانان نوروزی جزء شش استان برتر کشوراست که این موضوع علاوه براینکه فرصت بسیار خوبی برای معرفی توانمندیهای استان است وظیفه خادمین آنها را در ستاد اسکان جهت پذیرایی مطلوب تر سنگین می کند.

کلانتری با اشاره به آماده سازی بیش از 3 هزار و 800 کلاس درس در 15 پایگاه پذیرش مسافران نوروزی افزود: از مهمانان نوروزی درخواست می شود جهت جلوگیری از اتلاف وقت و برنامه ریزی بهتر سفر نسبت به پذیرش و رزرو اینترنتی مدارس قبل از سفر خود اقدام نمایند.

وی در پایان با اشاره به محدودیت های اسکان مراکز رفاهی گفت : رزرو اینترنتی مراکز رفاهی استان شامل خانه معلم شهید دادرس و هتل فرهنگیان یزد از ساعت 17 روز شنبه 7 اسفندماه آغاز می شود.