خبر
خبر

آغاز سازماندهی معلمان ابتدایی در مهریز

آغاز سازماندهی معلمان ابتدایی در مهریز


پروژه مهر 1400
مدیر آموزش و پرورش مهریز از آغاز برنامه سازماندهی نیروهای دوره ابتدایی این شهرستان خبر داد.

به گزارش واحد اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز  مدیر آموزش و پرورش مهریز در مراسم سازماندهی معلمان دوره ابتدایی که با حضور معاون آموزشی،کارشناسان حراست و آموزش ابتدایی مدیریت برگزار شد ‌با تمجید از تلاش و زحمات آنان در طول سال تحصیلی 400-99 و  اشاره به مقام و کسوت معلمی و آموزگاری و اهمیت تعلیم و تربیت در مقطع ابتدایی به عنوان زیربنای محکم تعلیم و تربیت در دوره‌های متوالی، نیروی انسانی را بزرگتری سرمایه آموزش و پرورش برشمرد .

 «سید کاظم حسینی المدواری»  افزود: با توجه به کمبود نیروی انسانی در دوره ابتدایی،‌ سازماندهی برای بازگرداندن توانمندی به این بخش از بدنه آموزش و پرورش، لازم و ضروری است.

کارشناس آموزش ابتدایی آموزش و پرورش مهریز نیز در این مراسم ضمن تشریح روند سازماندهی گفت: اسازماندهی آموزگاران  بر اساس سیاست‌های وزارت آموزش و پرورش که یکی از آنها ساماندهی نیروی انسانی است هر چهار سال یکبار انجام می شود.

«سید مجتبی سادات» افزود: طبق برنامه ریزی انجام شده، حدود 200 نفر از آموزگاران مدارس شهری و روستایی شهرستان، در  پایه تحصیلی، بر اساس امتیاز، محل خدمت خویش را برای سال تحصیلی1401-140طی سه روز انتخاب می نمایند.

 

آدرس کوتاه :