خبر
خبر

آغاز عملیات اجرایی ساخت مدرسه 12 کلاسه خیری در مهریز

آغاز عملیات اجرایی ساخت مدرسه 12 کلاسه خیری در مهریز


پروژه مهر1400
به مناسبت گرامیداشت هفته دولت عملیات اجرایی ساخت یک مدرسه 12 کلاسه خیری در مهریز آغاز شد.

به گزارش واحد روابط عمومی و اطلاع رسانی آمووزش و پرورش مهریز؛در این آئین که با حضور مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان،فرماندار مهریز،معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش ، جمعی از اهالی  حضور داشتند، کلنگ احداث مدرسه خیری١٢ کلاسه تخریب و بازسازی حسین ابن علی(ع) توسط خیرین در زمینی به مساحت ده هزار مترمربع و  زیربنای دو هزار مترمربع در دو طبقه در بلوار تعاون مهریز به زمین زده شد.

فرماندار مهریز در این آئین گفت:  مدرسه‌سازی ذخیره دنیا و آخرت است و هر عمل خیری در این دنیا عاقبت به خیری را به دنبال دارد.

رضا زارع زاده مهریزی افزود: مدرسه سازان یکی از ماندگارترین خیرانی هستند که به واسطه آن فرزندان ایران زمین به بالاترین جایگاه‌های علمی دنیا دست پیدا می کنند.

وی با تقدیر از عمل خیر خیرین مدرسه ساز شهرستان گفت: زمینه برای همکاری  دولت با خیران و بخش خصوصی برای مشارکت در اجرای طرح‌ها فراهم است و نیازمند همراهی خیران در راستای ساخت مدارس و در شهر و روستاها هستیم .

همچنین مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان یزد  یزد نیز در این مراسم با اشاره به اینکه در سال گذشته پروژه های خیری خوبی در استان یزد انجام شد، اظهار داشت: هم اکنون ۱۴ پروژه خیری با مشارکت خیرین در شهرستان مهریز آغاز شده است

جواد ذاکر بیان کرد: دو زمین چمن و مدرسه برکت تا پایان سال برای استفاده دانش آموزان به مدیریت آموزش و پرورش مهریز تحویل داده می شود.

وی افزود: همراهی شورای شهر و مسئولان مهریز فضای آموزشی مناسب تری را برای دانش اموزان شهرستان مهریز به ارمغان می آورد.

مدیر آموزش و پرورش مهریز نیز در این مراسم با تقدیر از نیات خیر خیرین مدرسه ساز گزارشی از فضاهای آموزشی و پرورشی مهریز ارائه داد و از خیرین خواست کماکان در امر مقدس مدرسه سازی مشارکت نمایند.

گفتنی است: مبلغ 150 میلیارد ریال هزینه ساخت این آموزشگاه توسط خیرین بزرگوار علی نورعلی و محمد ستاری فر تامین می شود.

 

آدرس کوتاه :