خبر
خبر

آغاز عملیات اجرایی سه طرح آموزشی در مهریز

آغاز عملیات اجرایی سه طرح آموزشی در مهریز


با حضور استاندار یزد
به مناسبت گرامیداشت میلاد حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) عملیات اجرایی سه طرح آموزشی با حضور محمدعلی طالبی استاندار یزد، امام جمعه و فرماندار مهریز و جمعی از مسوولان محلی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریزبا حضور استاندار یزد، عملیات اجرایی دبستان ۶کلاسه حضرت زینب کبری( س) ، پژوهشسرای دانش آموزی و  سالن ورزشی دانش آموزمهریز آغاز شد.

استاندار یزد در آیین شروع عملیات اجرایی این طرح‌ها به اهمیت توجه به مسایل فرهنگی و آموزشی در کنار سایر امور عمرانی در شهرستان های استان با همکاری خیران و پیگیری مسوولان برای تامین زیرساخت‌های لازم تاکید کرد و از اقدام‌های صورت گرفته در مهریز در این مورد قدردانی کرد.

 طالبی با اشاره به اینکه مشارکت خیران در اجرای طرح‌های عمرانی و آموزشی مهریز نسبت به سایر مناطق استان بهتر است، اظهارکرد: باید مسوولان برای جلب مشارکت خیران و علاقه‌مندان برای کمک به دولت در اجرای طرح‌ها ی عمرانی در عرصه های فرهنگی ، آموزشی، اقتصادی و ورزشی همکاری کنند.

وی اظهارکرد: همکاری خیران و بخش‌خصوصی در اجرای طرح‌های فرهنگی، آموزشی و ورزشی از جمله ضرورت هاست و مورد عنایت دولت قرار دارد و این کار نقش مهمی در ارتقای فرهنگی مردم و جامعه و تعالی نسل جوان در تحقق اهداف و برنامه‌ها بر اساس اهداف انقلاب‌اسلامی دارد.

۶کلاسه حضرت زینب کبری( س)  در رمینی به مساحت 17000متر مربع که در فاز اول آن دبستان 6 کلاسه با زیر بتای 1100 متر مربع در دو طبقه به همت خیر ارجمند دکتر محمد نقی نمک فروش احداث می گردد.

آغاز عملیات اجرایی پژوهش سرای دانش آموزی شهرستان مهریز

همچنین با حضور استاتدار یزد عملیات اجرایی پژوهش سرای دانش آموزی ایت الله خاتمی شهرستان مهریز  آغاز شد

این پژوهشسرا در زمینی به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع و زیربنای ۹۰۰ متر مربع توسط خیر حاج حسین  زارع بیدکی با صرف هزیته ای بالغ بر چهار میلیارد تومان ساخته می شود.

آغاز عملیات اجرایی سالن ورزشی دانش آموزنخبه مرحوم معین فلاح در مهریز

استانداریزد عملیات اجرایی سالن چند منظوره دانش آموزنخبه مرحوم معین فلاح در مهریز را نیز آغاز نمود.

این سالن در زمینی به مساحت و زیربنای ۱۰۰۰‌متر مربع توسط خیر بزرگوار سعید فلاح مدواری  به یاد فرزند مرحومشان  معین فلاح  احداث می شود

در این مراسم ها امام جمعه مهریز،فرماندار ،مدیر کل مشارکتهای مردمی سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور،مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان ،معاون پشتیبانی و توسعه منابع  اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، و مدیر آموزش و پرورش مهریز و جمعی از فرهنگیان شهرستان حضور داشتند.

آدرس کوتاه :