نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

امام جمعه مهریز:از همه امکانات برای بازگشایی با شکوه مدارس استفاده شود.

امام جمعه مهریز:از همه امکانات برای بازگشایی با شکوه مدارس استفاده شود.


امام جمعه مهریز گفت: از همه امکانات برای بازگشایی باشکوه مدارس شهرستان مهریز استفاده شود.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی  در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان با قدردانی از فعالیت های انجام شده به اهمیت نقش فرهنگیان در جامعه اشاره کرد و افزود: تربیت دانش آموزان باید بر اساس آموزه های دینی، قرآنی و برنامه ریزی شده باشد.

وی ادامه داد: اگر تربیت بر اساس ارزش های دینی و انقلابی انجام شود ، دشمنان نمی توانند با تهدید نرم خود نسبت به آسیب رساندن به دانش آموزان که آینده سازان کشور هستند، کاری انجام دهند.

وی افزود: تربیت دینی و اخلاقی دانش آموزان محور فعالیت های فرهنگیان در عرصه تعلیم و تربیت قرار گیرد و برای انجام آن باید همه عوامل در مدارس همکاری کنند.

امام جمعه مهریز با اشاره به فرا رسیدن ماه مهر به اهمیت برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس با همکاری بخش های مختلف و فرهنگیان در اول مهر ماه سال 96اشاره کرد و گفت: باید برنامه ها به خوبی صورت گیرد و از همه امکانات برای بازگشایی با شکوه مدارس استفاده شود.

حجه الاسلام والمسلمین محی الدینی همچنین به تقارن بازگشایی مدارس با دهه محرم و هفته دفاع مقدس و ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با الگو قرار دادن حضرت ابا عبدالله الحسین(ع)در میان دانش آموزان اشاره کرد و یادآور شد: بیان خاطرات رزمندگان اسلام و رشادت های دفاع مقدس برای نسل جوان بسیار ضروری است.

فرماندار مهریز نیز در این نشست ضمن قدردانی از تلاشها و خدمات مجموعه ارگانها و ادارات سطح شهرستان که در سالهای گذشته حضوری فعال در امر آماده سازی مدارس داشته اند گفت: در راستای اجرای پروژه مهر باید تمام ادارات با توجه به  ظرفیت و پتانسیل خود همکاری لازم را با آموزش و پرورش  داشته باشند .

مدیرآموزش وپرورش مهریز  مهم ترین  موضوع  جلسه شورای  آموزش و پرورش را تشریح برنامه های پروژه مهر عنوان کرد واظهار داشت: تمهیدات لازم برای بازگشایی باشکوه مدارس در سطح شهرستان با همکاری و مساعدت ادارات و نهادهای شهرستان فراهم شده است.