نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

امام جمعه مهریز:دشمنان با شبهه افکنی در پی ضربه زدن به اعتقادات دینی جوانان هستند

امام جمعه مهریز:دشمنان با شبهه افکنی در پی ضربه زدن به اعتقادات دینی جوانان هستند


امام جمعه مهریز
در چهارمین روز از هفته گرامیداشت شوراهای آموزش وپرورش مراسم نماز جماعت ظهر وعصر با حضور امام جمعه مهریز،معاون اموزش متوسطه اداره کل،مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان، مدیر اموزش وپرورش وجمعی از اعضای شورای اموزش وپرورش در دبیرستان دور اول صدرا مهریز برگزار شد.

امام جمعه مهریز در این آیین که  معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان،مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان، مدیر آموزش و پرورش مهریز و جمعی از اعضای شورای آموزش و پرورش حضور داشتند گفت: شبهه افکنی با بهره گیری از فضای مجازی در بین دانش آموزان از مهمترین توطئه هایی است که از سوی دشمن انجام می شود.
حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی افزود: وظیفه فرهنگیان و مسوولان آموزشی و تبلیغی شهرستان است با برنامه ریزی مدون و انجام فعالیت های دقیق نسل جوان را در جریان توطئه های استکبار جهانی و عوامل آنها در این ارتباط قرار دهند.
عضو شورای آموزش و پرورش مهریز تصریح کرد: دشمنان، 40 سال گذشته برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی توطئه های گوناگونی را انجام دادند که با هوشیاری و بصیرت مردم و همراهی خانواده ها، تمام توطئه ها نقش بر آب شده است.
محی الدینی با گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش و تبریک کسب رتبه برتر شورای آموزش و پرورش مهریز در سطح استان یزد افزود: فعالیت های آموزشی باید در کنار برنامه های دینی برای تربیت معنوی و اخلاقی دانش آموزان جدی گرفته شود، هرگونه بی توجهی و بی تفاوتی نسبت به آن خسارت به همراه دارد.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان یزد نیز در این مراسم گفت: مدارس صدرا در کنار آموزش نقش مهمی در ترویج فرهنگ دینی دارند.

زارع مهرحردی افزود: ما باید با استفاده از نعمت هایی که در اختیار داریم تمام تلاش خود را در جهت گسترش مدارس علوم ومعارف در سطح استان انجام دهیم.

در پایان این مراسم از دانش آموزان برتر آموزشی و پرورشی با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تحلیل شد.