نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

امام جمعه مهریز:هفته پیوند اولیا و مربیان، بهترین فرصت برای فراهم کردن زمینه های تحقق همکاری و هم دلی میان خانه و مدرسه است.

امام جمعه مهریز:هفته پیوند اولیا و مربیان، بهترین فرصت برای فراهم کردن زمینه های تحقق همکاری و هم دلی میان خانه و مدرسه است.


‍ امام جمعه مهریز
مام جمعه مهریزگفت:هفته پیوند اولیا و مربیان، بهترین فرصت برای فراهم کردن زمینه های تحقق همکاری و هم دلی میان خانه و مدرسه است.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز امام جمعه مهریز در جمع نمازگزاران جمعه مهریز با گرامیداشت هفته پیوند اولیا و مربیان گفت: تعلیم و تربیت اگر بر مبنای مشارکت اولیای دانش آموزان باشد توفیق بیشتر و بهتری به دنبال دارد.
حجه الاسلام محی الدینی افزود: نیاز است که اولیاء از آگاهی و شناخت بالایی نسبت به مسائل برخوردار باشند تا آموزش نیز به شکل صحیح و عملیاتی صورت گیرد.
 وی افزود: خانواده‌ها نقش مهمی در تعلیم و تربیت فرزندان خود دارند و همکاری خوب آنها با آموزش و پرورش می‌تواند در بررسی مشکلات و رفع آنها نقش مهمی داشته باشد.
امام جمعه مهریز با اشاره به شعار  "مشارکت در مدرسه حق والدین است"که شهار امسال هفته پیوند است افزود: فرزندان امانتهای الهی هستند که خداوند به ما عنایت فرموده است که باید امانت دار خوبی به عودان ولی و سرپرست آنها باشیم و حقوق آنها را به خوبی رعایت کنیم.
وی ادامه داد:والدين براي تربيت فرزندان نيازمند آگاهي و شناخت اصول و مباني تربيت هستند و در بسياري از موارد که خانواده دچار آسيب مي شود به خاطر عدم آگاهي والدين به مسائل خانواده به خصوص مسائل تربیتی است.
امام جمعه مهریز در پايان اظهار داشت: حفظ خانواده و امنيت و آسايش و رفاه جامعه در گرو تعليمات و تربيت صحيح فرزندان است و این مهم با مشارکت اولیا و مربیان  اتفاق خواهد افتاد.