نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

امام جمعه مهریز: پیوند اولیا و مربیان مانع از برنامه‌های انحرافی دشمنان می‌ شود

امام جمعه مهریز: پیوند اولیا و مربیان مانع از برنامه‌های انحرافی دشمنان می‌ شود


امام جمعه مهریز گفت: پیوند اولیا و مربیان از اجرای برنامه‌های انحرافی دشمنان جلوگیری می‌کند، بنابر این ضروری است این پیوند، منسجم‌تر و قوی‌تر برقرار باشد.

امام جمعه مهریز ظهر امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه مهریزکه با حضور جمع کثیری از اعضای انجمن اولیاء و مربیان مدارس مهریز برگزار شد با اشاره به هفته گرامیداشت پیوند اولیا و مربیان اظهار داشت: هفته پیوند اولیا و مربیان بهترین فرصت برای فراهم‌کردن زمینه تحقق مشارکت در امر تربیت فرزندان است.
حجت‌الاسلام عبدالرضا محی الدینی افزود: یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در تربیت فرزندان ارتباط و پیوند صمیمانه خانه و مدرسه، پدران و مادران،دانش‌آموزان با معلمان و مربیان است که بسیاری از این‌ها کم رنگ شده است.
وی اظهار داشت: جایگاه انجمن اولیا و مربیان در نظام تعلیم و تربیت آموزش و پرورش درست کودکان و دانش آموزان در گرو هماهنگی و کوشش دوسویه خانه و مدرسه است.
وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که اگر ما بتوانیم خانه و مدرسه را از نظر تعلیم و تربیت به یکدیگر متصل کنیم پیوندی مبارک انجام داده ایم افزود: بسیاری از مشکلات رفتاری دانش آموزان تنها بر اثر ارتباط خانه و مدرسه برطرف می شود و همخوانی و هماهنگی خانه و مدرسه در تربیت دانش آموزان بسیار مهم است.
امام جمعه مهریز خاطرنشان کرد: باید در این هفته فضای رسانه‌ای را متوجه اولیا و مربیان کرده و با برنامه ریزی دقیق از ظرفیت‌های این نهاد در راستای پویایی هر چه بیشتر این دو کانون ارزش آفرین و فرهنگ‌ساز خانه و مدرسه بهره برد.