خبر
خبر

آموزش و پرورش مهریز میزبان آزمون استخدامی است

آموزش و پرورش مهریز میزبان آزمون استخدامی است


مدیر آموزش و پرورش مهریز
مدیر آموزش و پرورش مهریز گفت: آموزش و پرورش مهریز میزبان برگزاری هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی است.

به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش مهریز گفت: هشتمین دوره آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور با رعایت دقیق و جامع پروتکلهای پشیگیرانه بهداشتی، حفظ فاصله لازم فیزیکی بین داوطلبان و پرهیز از ازدحام طی دو روز در این شهرستان برگزار می‌شود.

سید کاظم حسینی المدواری افزود: بر این اساس 560 داوطلب مهریزی این آزمون روزهای پنجشنبه ۱۱ دی ماه و جمعه ۱۲ دی ماه در آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در در سه حوزه مهریز حضور خواهند یافت که از این میزان 375 نفر داوطلب خانم و 185 نفر داوطلب آقا هستند.    

وی با بیان اینکه دستورالعمل بهداشتی و ضوابط برگزاری آزمون به حوزه های برگزاری ارسال شده است و ناظران وزارت بهداشت قبل، حین و پس از برگزاری آزمون بر رعایت موارد بهداشتی نظارت خواهند نمود افزود:پیش بینی های لازم برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی در ورودی های حوزه های برگزاری آزمون و همچنین چینش صندلی های داوطلبین با فاصله حداقل ١/۵ متری انجام شده است.

کارشناس سنجش مدیریت آموزش و پرورش مهریز نیز گفت: تلاش شده است به عنوان میزبان برگزاری هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، بهترین فضاهای فیزیکی، برای برگزاری آزمون اختصاص داده شود.

محمود زارعزاده افزود:  آزمون استخدامی دستگاههای دولتی در مهریز در سه حوزه دبیرستان محبوبی و پیامبر اعظم(ص) ویژه خانمها و حوزه مجتمع حضرت سید الشهداء(ع) ویژه برادران  در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری برگزار می شود.

 

آدرس کوتاه :