نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اولین نشست کمیته فرهنگیان ودانش آموزی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی مهریز برگزار شد

اولین نشست کمیته فرهنگیان ودانش آموزی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی مهریز برگزار شد


اولین نشست کمیته فرهنگیان ودانش آموزی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی مهریزباحضور رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی،مدیر آموزش و پرورش وادارات زیربط برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز مدیر آموزش و پرورش شهرستان در این جلسه گفت: بزرگداشت دهه مبارک فجر که حاصل رهبری امام خمینی(ره)، بیداری مردم و حضور پرشور آنها در صحنه بود یکی از رسالت‌های فرهنگیان و دانش آموزان است.
سید علی کارآموز با اشاره به برجسته سازی خدمات انقلاب در برنامه‌های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سطح مدارس و مدیریت گفت: با برجسته سازی فعالیتها و دستاوردهای انقلاب در پاسداری از ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی تلاش کنیم.
وی با بیان اینکه آرامش و امنیت امروز حاصل انقلاب و خون شهداست افزود: وظیفه انسانی و اخلاقی ماست که آرمانهای انقلاب و یاد و خاطره شهدای گرانقدر را در تمامی مراسم های دهه مبارک فجر زنده نگه داریم .

وی در پایان توجه به بحث کیفیت بخشی، تنوع بخشی و اجرای برنامه‌هایی متناسب با گروه سنی دانش‌آموزان را مورد تاکید قرار داد و گفت: همه باید با برگزاری برنامه‌های مطلوب، در انتقال پیام انقلاب به دانش‌آموزان و حفظ آرمانهای انقلاب تلاش کنیم.
در ادامه این جلسه معاونت پرورشی آموزش و پرورش شهرستان ،با تقدیر و تشکراز اعضاء حاضردر جلسه بیان داشت: در جهت تعمیق باورها، آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی و اندیشه های والای امام خمینی (ره) و رهبری، امسال نیز برنامه های دهه ی فجر با شکوه هرچه تمام تر در سطح مدارس اجرا می شود.

هدایت دهقانیزاده با اشاره به نقش پر رنگ آموزش و پرورش در تمامی مناسبت ها به دلیل دارا بودن بیشترین سهم از سرمایه نیروی انسانی کشور تصریح کرد: هدف از برگزاری باشکوه گرامی داشت ها و جشن های ملی، مذهبی و به خصوص ایام ا.. دهه فجر انقلاب، آشنا ساختن نسل جوان و آینده ساز ایران اسلامی با ارزش ها و آرمان های انقلابی است .

در پایان حاضرین در جلسه در خصوص برنامه های ویژه دانش آموزی و فرهنگیان در دهه مبارک فجر بحث و تبادل نظر کردند که در پایان مصوباتی جهت اجراء تصویب شد.