نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ایجاد آرامش در فضای آموزشی از مهم ترین وظایف کارگروه ماده 18 است

ایجاد آرامش در فضای آموزشی از مهم ترین وظایف کارگروه ماده 18 است


رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان یزد
رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان یزد گفت:ایجاد آرامش در فضای آموزشی از مهم ترین وظایف کارگروه ماده 18 است

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان مهریز؛ رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان یزد ا در نشست جلسه کارگروه ماده 18 شهرستان مهریز ضمن تقدیر و تشکر از تمام سازمان و نهادهایی که در سرویس دهی دانش آموزان با آموزش و پرورش همکاری داشتنند به نظارت بیشتر و کتترل عملکرد رانندگان توسط موسسات حمل و نقل تاکید کرد.

ابراهیم پیمان فر با اشاره به آیین نامه حمل و نقل دانش آموزان بیان نمود که طبق قانون، کارگروه ماده 18 مسئولیت برنامه ریزی و نظارت بر سرویس مدارس را عهده‌دار است.

دبیر کارگروه ماده 18 استان افزود: هر سال نرخ خدمات مربوط به حمل و نقل دانش‌آموزان مدارس در اوایل سال توسط کارگروه مذکور با حضور نمایندگان محترم فرمانداری، پلیس راهور و شهرداری مصوب و جهت تایید نهایی به صحن شورای اسلامی شهر ارسال که پس از بررسی و تصویب حداکثر تا 15 خرداد ماه جهت اجرا به مدارس ابلاغ می گردد.

گفتنی است در این جلسه مدیر آموزش و پرورش مهریز،نماینده فرمانداری،معاون پشتیبانی مدیریت،روسای پلیس راهور، اداره حمل و نقل همگانی، و نمایندگان مدیران مدارس نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص ساماندهی بهتر سرویس حمل و نقل دانش آموزان مهریز بیان داشتند.