نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آیین تودیع و معارفه معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان مهریز برگزار شد

آیین تودیع و معارفه معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان مهریز برگزار شد


با حضور معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد
طی آیینی با حضور معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد تکریم و معارفه معاون پرورشی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان مهریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش مهریز معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد ، در مراسم معارفه ی معاون پرورشی و تربیت بدنی كه در نمازخانه مدیریت و در جمع مربیان و معاونین پرورشی مدارس برگزار شد، گفت: تعلیم وتربیت فرایندی است که با محور آموزش وپرورش وهمکاری همه نهادهای فرهنگی می تواند شکوفا شده و نتیجه مطلوب داشته باشد .

سرداری افزود: حوزه پرورشی یکی از دو رکن اصلی در نظام تعلیم وتربیت است و می طلبد با همت و تلاش مضاعف در این زمینه بهترین شرایط را برای تربیت و تهذیب نفس فرزنذانمان در سطح آموزش وپرورش مهیا نماییم

وی با تقدیر از زحمات صادقانه معاونت سابق پرورشی مدیریت تصریح كرد: مربیان پرورشی؛ نیاز به بستر مناسب برای رشد و تكاپو را فراهم می آورند.

مدیر آموزش و پرورش مهریز، از تلاش­ های شبانه­ روزی، فعالیت­ های دلسوزانه و تأثیرگذار حوزه پرورشی شهرستان در طول تصدی فخری معاونت سابق تشکر و قدردانی نمود و برای وی در تمامی مراحل زندگی آرزوی توفیق و موفقیت روزافزون نمود.

معاون سابق پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش مهریز نیز در سخنانی، دغدغه ی خود را در ۳۰ سال كار پرورشی؛ تنها تربیت نسل آینده ی كشور عنوان كرد و گفت: در این راه، تمام هم و غم خود را معطوف این كار كرده ام.

محمد رضا فخری ادامه داد: در سال های اخیر؛ دغدغه ی مقام معظم رهبری نیز فرهنگ جامعه بوده كه این وظیفه ی مربیان پرورشی و مجموعه ی پرورشی ادارات آموزش و پرورش را سنگین تر می كند.

معاون جدید پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش مهریز نیز در ادامه گفت: با توجه به این كه در این مجموعه امور تربیتی؛ فعالیت داشته ام، وظایف خطیر آن را به خوبی درك می كنم.

هدایت دهقانیزاده افزود: در این راه، كمك و همكاری تك تك مربیان و معاونان پرورشی و مدیران و معلمان مدارس را خواستارم.

در پایان، لوح تقدیر وهدایایی به رسم یادبود و به پاس ۳۰ سال خدمت صادقانه  به فخری معاونت سابق پرورشی مدیریت اهدا شد.