نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازدید سرزده فرماندار مهریز از مدیریت آموزش و پرورش شهرستان

بازدید سرزده فرماندار مهریز از مدیریت آموزش و پرورش شهرستان


فرماندار مهریز به صورت سرزده از مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز فرماندار مهریز در این بازدید با تبریک سال جدید و آرزوی سالی حوب و پر برکت برای همه به ویژه فرهنگیان و دانش آموزان گفت: آموزش و پرورش نقش بسیار مهمی را در توسعه کشور دارد.

رضا زارعزاده افزود: آموزش و پرورش از زیر بنایی و بنیادی ترین نهادهای تاثیر گذار در جامعه می باشد که لزوم توجه بیشتر به این نهاد مقدس از ضروریات است.

وی با اشاره به بیست و پنجمین سال صدرنشینی استان یزد در کنکور سراسری  کسب این افتخار بزرگ را تبریک گفت وافزود: شهرستان مهریز نیز با تلاش و همت مجموعه آموزش و پروش،فرهنگیان ،دانش آموزان واولیای آنان جایگاه بسیار خوبی در استان دارد .

فرماندار مهریز از تمام فرهنگیان، دانش آموزان، معلمان، مدیران و خانواده ها که در این زمینه همکاری نموده و نقشی در این موفقیت داشتند تشکر نمود.

در ادامه فرماندار مهریز ضمن بازدید از بخش های مختلف این مدیریت، از نزدیک با معاونان و کارشناسان به گفتگو نشست و در خصوص مسائل و مشکلات اداری بحث و تبادل نظر نمود.

مدیر آموزش و پرورش مهریز نیز در حاشیه این دیدار گفت:حضور فرماندار مهریز در آموزش و پرورش شهرستان قوت قلبی برای مجموعه تعلیم وتربیت شهرستان است.
سید علی کارآموز افزود:آموزش وپرورش تمام توان خودرا جهت تعلیم وتربیت صحیح فرزندان جامعه بکارگرفته وبامساعدت ارکان تاثیرگذار شهرستان وتلاش همکاران در این راستا گام بر می دارد.