خبر
خبر

بازدید فرماندار مهریز از پروژه خیری پژوهشسرای دانش آموزی مهریز

بازدید فرماندار مهریز از پروژه خیری پژوهشسرای دانش آموزی مهریز


فرماندار مهریز از پروژه خیری در دست ساخت پژوهشسرای دانش آموزی مهریز بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز فرماندار شهرستان مهریز به همراه معاونت سیاسی امنیتی فرمانداری ،رئیس مجمع خیرین استان یزد، خیر پژوهشسرا، رئیس شورای اسلامی شهر، ، مدیر آموزش و پرورش و اعضای هیئت امنای پژوهشسرا ، از پروژه در دست ساخت  پژوهشسرای دانش آموزی مهریز بازدید و از مشارکت خیر این پروژه تقدیر نمود،

فرماندار مهریز در حاشیه این بازدید ضمن ابراز خرسندی از میزان پیشرفت پروژه و روند احداث این پروژه  از حضور و مشارکت خیر نیک اندیش حاج حسین  بیدکی در راستای ایجاد و گسترش کانونهای علم و دانش تقدیر نمود.

 دهقان بنادکی  اظهار امیدواری کرد :اجرا و اتمام این پروژه ها زمینه آغاز حرکت های جدیدی در احداث مدارس و مراکز خیری توسط خیران در شهرستان باشد.

مدیر آموزش و پرورش مهریز نیز ضمن تقدیر از خیر نیک اندیش حاج حسین  بیدکی گفت: ساخت و تجهیز مرکز علمی پژوهشی پژوهش سرای دانش آموزی مهریز  اقدامی مناسب در راستای توسعه برنامه آموزشی در شهرستان مهریزمحسوب می‌شود.

سید کاظم حسینی المدواری افزود: امیدواریم عملیات اجرایی این پروژه تا مهرماه سال جاری به اتمام برسد و شاهد افتتاح و بهره برداری آن توسط خیر محترم باشیم.

حاج حسین  بیدکی خیر این پروژه با اشاره به اینکه ساخت پژوهشسرای دانش آموزی شهرستان موهبتی الهی بود که نصیبم شده است و خداوند بزرگ را بابت این مهم شاکر هستم.

گفتنی است: این پژوهشسرا در زمینی به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع و زیربنای ۹۰۰ متر مربع توسط خیر حاج حسین  زارع بیدکی در دست ساخت است.

آدرس کوتاه :