خبر
خبر

بازدید مدیر آموزش و پرورش از نمایشگاه بزرگ کتاب مهریز

بازدید مدیر آموزش و پرورش از نمایشگاه بزرگ کتاب مهریز


مدیر آموزش و پرورش از نمایشگاه بزرگ کتاب مهریز در تکیه باغبهار بازدید نمود.

به گزارش  روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز، مدیر آموزش و پرورش مهریزدر حاشیه بازدید از نمایشگاه بزرگ کتاب مهریزدر تکیه باغبهار این شهرستان، گفت: دانش آموزان با ارائه کارت دانش آموزی و یا  کارت ملی از 40درصد تخفیف این نمایشگاه بهره مند خواهند شد.

سید کاظم حسینی المدواری افزود: تسهیلات ویژه ای  برای استقبال دانش آموزان و همچنین مدارس شهرستان از نمایشگاه بزرگ کتاب در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: تمامی مدارس شهرستان در صورت حضور و بازدید از نمایشگاه کتاب مهریز در تکیه باغبهار ، بن کتاب دریافت خواهند کرد.

وی در بخش دیگر صحبت های خود با اشاره به فقر مطالعه کتاب در خانواده ها ، گفت: در جهان تنها کشوری هستیم که برای کتاب و کتاب خوانی هزینه ای در نظر نمی گیریم.

مدیر آموزش و پرورش مهریز ادامه داد: خانواده به جای توجه به ویترین خانه و مبلمان خود بایستی به کتاب نیز توجه کنند و درخانه های خود کتاب خانه ایجاد کنند.

حسینی با بیان این که ایجاد فرهنگ کتاب خوانی به بسیج عمومی نیازمند است ، اظهار کرد: ترویج فرهنگ کتاب خوانی تنها مختص به ادارات ارشاد و آموزش و پرورش نیست و با یک بسیج عمومی بایستی این فرهنگ را در جامعه ایجاد کنیم.

وی با تاکید بر استمرار  در برپایی نمایشگاه کتاب ، اظهار کرد: باید برای آشتی بیشتر مردم با فرهنگ کتاب خوانی  دسترسی مردم به کتاب را آسان تر نماییم و امیدوارم در سال های پبش این رویکرد ایجاد شود

معاون پرورشی و فرهنگی مدیریت وکارشناسان حوزه پرورشی نیز در این بازدید حضور داشتند.

آدرس کوتاه :