خبر
خبر

بازدید مدیر آموزش و پرورش مهریز از مدارس روستایی

بازدید مدیر آموزش و پرورش مهریز از مدارس روستایی


مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهریز از مدارس روستایی این شهرستان بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی مدیریت مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهریز  مدیر آموزش و پرورش در راستای تحقق عدالت آموزشی و توجه جدی به دانش آموزان محروم در کلاس های چند پایه و روستایی و بررسی وضعیت بهداشت و آموزش حضوری از چند مدرسه روستایی   شهرستان مهریز  بازدید نموده و ضمن بررسی نحوه آموزش معلمان و وضعیت تحصیلی دانش آموزان به بررسی مشکلات و چالش های پیش روی همکاران پرداختند.

حسینی در بازدید  از این مدارس ضمن تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی از دانش آموزان خواست تا با حفظ فاصله اجتماعی و رعایت شیوه نامه های بهداشتی به کاهش خطرات ویروس کرونا کمک کنند.

مدیر آموزش وپرورش شهرستان با بیان اینکه بازدید مدارس میزان آمادگی و شایستگی آموزشگاه‌ها را افزایش می‌دهد تا ضمن بررسی مسائل بهداشتی  نسبت به رفع نیازها و مشکلات مدارس تابعه در اولین فرصت زمانی اقدام شود.

وی افزود: امروز فرصتی شد تا از نزدیک، مسائل آموزشی و پرورشی ،عمرانی این مدارس بازدید کرده و با فرهنگیان دیدار و از نقطه نظرات آنها را در زمینه های گوناگون با خبر بشویم.

حسینی با بیان اینکه مسئولین آموزش و پرورش توجه عمیقی به تعلیم و تربیت به خصوص در مدارس روستایی دارند تصریح کرد:همت بالای معلمین،تلاش بسیارخوب مدیران و کادر مدارس مثال زدنی و قابل ستایش است.

وی ضمن سپاس صمیمانه از تلاش معلمین و مدیران مدارس ،از همراهی بسیار خوب خانواده هایی که در این روستاها ساکن هستند و از هر لحاظ مدارس را حمایت می کنند، هم قدردانی کرد.

خاطر نشان می شود مدیر آموزش و پرورش و کارشناس آموزش ابتدایی مدیریت از مدارس حجتیه و چمران در روستای خورمیز بازدید بعمل آوردند.

 

آدرس کوتاه :