خبر
خبر

بانوان فرهنگی مهریز تجلیل شدند

بانوان فرهنگی مهریز تجلیل شدند


به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن برگزار شد؛
به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و گرامیداشت دهه مبارک فجرطی آیینی با حضور مدیر آموزش و پرورش مهریز و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهریز بانوان فرهنگی مجتمع آموزشی سما مهریز تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز مدیر آموزش و پرورش مهریز در این آیین که در سالن کنفرانس دانشگاه آزاد مهریز برگزار شد  ضمن تبریک این میلاد فرخنده، خجسته ترین زمان ممکن را برای نام گذاری روز زن و مادر میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) برشمرد و تصریح کرد: حضرت فاطمه (س)  سرمشق و الگویی تمام عیار برای زنان جامعه اسلامی و همه نسل هاست.

سید کاظم حسینی المدواری افزود: حضرت فاطمه (س) در تمام نقش ها اعم از دختری، مادری، خواهری و همسری بهترین الگو می باشد و خوب است زنان و دختران ما به آن بانوی بزرگوار اقتدا کنند.

وی گفت: در کشورما جایگاه و ارزش زن روز به روز ارتقا یافته و زنها در تمام عرصه ها حضور فعال و چشمگیر دارند و اتفاقا در امور محوله همواره موفق هم عمل کرده اند.

وی زن های شاغل در آموزش و پرورش و مدارس غیر دولتی که همیشه باری را از دوش آموزش و پرورش برداشته اند را شایسته تجلیل دانست و از زحمات آنها قدردانی کرد.  

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهریز نیز در این مراسم ضمن تبریک به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن و گرامیداشت مقام مادرگفت: مقام و منزلت زن در فرهنگ اسلامی برکسی پوشیده نیست و نامگذاری روز زن همزمان با سالروز ولادت با سعادت بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا (س)بهانه ای است برای تجلیل از مقام والای زنانی که بعنوان مادران و دختران جامعه اسلامی در اخلاق و رفتار خود آن حضرت را الگوی خود قرار داده اند.

محمد صادقی سرچشمه با اشاره به مسئولیت خطیر بانوان در تربیت فرزندان و آموزش و پرورش دانش آموزان اظهار داشت: بانوان با تفکیک وظیفه مادری و همسری از مسئولیت های اجتماعی و با مدیریت کردن امور، وظایف خود را به بهترین صورت ممکن انجام می دهند.

گفتنی است در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از بانوان فرهنگی قدردانی گردید.

 

 

آدرس کوتاه :