نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برنامه‌های هفته ملی پژوهش و فناوری اعلام شد

برنامه‌های هفته ملی پژوهش و فناوری اعلام شد


معاون برنامه ریزی و پژوهش اداره کل آموزش و پرورش از اجرای برنامه‌های متنوع دانش آموزی و کارگاه های آموزشی به منظور توسعه فرهنگ پژوهش در بین دانش‌ آموزان خبر داد.

ه گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، "علیرضا مصباح فر" گفت:مراسم های بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری از شانزدهم تا بیست و دوم آذر ماه همراه با برنامه‌های متنوع دانش آموزی و کارگاه های آموزشی در آموزش و پرورش برگزار خواهد شد.

 وی اظهار داشت:مجموعه برنامه های دانش آموزی به منظور توسعه فرهنگ پژوهش در بین دانش‌ آموزان شامل نواختن زنگ پژوهش،  تورهای پژوهشی دانش آموزان در مراکز علمی و پژوهشی استان ، برنامه های پژوهش محور در پژوهش‌سراهای دانش آموزی،  تجلیل از دانش آموزان برگزیده در جشنواره های پژوهشی جابربن حیان، نوجوان خوارزمی، جوان خوارزمی و فرهنگی هنری ، معرفی کارآفرینان و پژوهشگران برتر استان به دانش آموزان  می باشد.
معاون برنامه ریزی و پژوهش ‏ اداره کل آموزش و پرورش بیان داشت: همچنین در این هفته به منظور ارتقاء توانمندی پژوهشی معلمان و تجلیل از معلمان پژوهنده برنامه‌هایی شامل  پنل های آموزشی پژوهشی با عناوین درس پژوهی، اقدام پژوهی، سواد خواندن، خلاقیت و نوآوری ، تجلیل از معلمان پژوهنده برتر اجرا خواهد شد.
گفتنی است در این هفته  توانمندی‌های پژوهشی دانش‌آموزان،  دانشجو معلمان و معلمان استان در نمایشگاه فن بازار ارائه خواهد شد.