نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برنامه های هفته امور تربیتی و تربیت اسلامی در مهریز اعلام شد

برنامه های هفته امور تربیتی و تربیت اسلامی در مهریز اعلام شد


معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مهریز ویژه برنامه های هفته بزرگداشت امور تربیتی و تربیت اسلامی را در سطح واحدهای اداری و آموزشی این شهرستان اعلام کرد.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مهریز با گرامیداشت سالروز امور تربیتی و هفته تربیت اسلامی افزود: تاسیس نهاد امور تربیتی اقدامی ارزشمند از سوی شهیدان رجایی و باهنر بود.

هدایت دهقانیزاده از مربیان و معاونین پرورشی و دست اندرکاران خواست تعالیم اسلامی را سرلوحه ی امور خود قرار دهند و در جهت کشف و شکوفایی استعدادهای دانش آموزان در زمینه های تربیتی و آموزشی با استفاده از ظرفیت های درون و برون دستگاهی برنامه ریزی مناسب را داشته باشند .

وی افزود: همه ساله از هشتم اسفندماه، یک هفته به عنوان گرامیداشت تربیت اسلامی و امور تربیتی نامگذاری شده است تا فرصتی برای نگاهی دوباره و تازه به مفهوم والای تربیت در سپهر درخشان آموزش و پرورش باشد.

دهقانیزاده با اشاره به هشتم تا پانزدهم اسفند هفته تربیت اسلامی و امور تربیتی، گفت: این هفته فرصت مناسبی برای ترویج هر چه بیشتر احکام دینی و آموزه های قرآنی در بین دانش آموزان است.
وی همچنین از تشکیل ستاد بزرگداشت هفته تربیت اسلامی در بخش های مختلف اداری و آموزشی این شهرستان خبر داد و گفت: برنامه های تبلیغی در سطوح مختلف اداری و آموزشی متناسب با روز امور تربیتی و تربیت اسلامی انجام می شود.

دهقانی زاده آغاز برنامه های هفته تربیت را با عطر افشانی گلزار شهید امور تربیتی شهرستان به ویژه شهید علی اکبر کشاورزی و میثاق دوباره با شهدا اعلام نمود.

 وی دیدار دست اندرکاران امور تربیتی و پرورشی با امام جمعه شهرستان ، تجلیل از پیشکسوتان امور تربیتی، شرکت منسجم و فعال معاونین و مربیان پرورشی در آئین عبادی، سیاسی نماز جمعه، گردهمایی مربیان و معاونین پرورشی، تجلیل از روحانیون طرح امین، تجلیل از مدیران و معلمان و دانش آموزان فعال در عرصه ی تربیتی ، برگزاری همایش روسای شورای دانش آموزی  مدارس با حضور مسئولین استانی و برگزاری مسابقات فرهنگی،هنری و ورزشی را از مهم ترین برنامه های مدیریت جهت بزرگداشت هفته تربیت اسلامی در مهریز عنوان نمود.