خبر
خبر

برپایی میز خدمت آموزش و پرورش در محل برگزاری نماز جمعه مهریز

برپایی میز خدمت آموزش و پرورش در محل برگزاری نماز جمعه مهریز


با هدف رعایت حقوق شهروندی و پاسخگویی به مشکلات و مطالبات مردم مدیریت آموزش و پرورش مهریز میز خدمت در محل برگزاری نماز جمعه شهر برپا کرد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز   در آستانه آغاز ثبت نام دانش آموزان در مدارس و نیز فرا رسیدن فصل تابستان و  ثبت نام کلاسهای اوقات فراغت دانش آموزان   مدیریت آموزش و پرورش مهریز با همکاری ستاد برگزاری نماز جمعه در راستای پاسخگویی به سوالات و رفع مشکلات مردم عزیزمان و بخصوص دانش آموزان و اولیای آنان  در مسجد امام حسن مجتبی (ع) میز خدمت برپا  کرد.
با برپایی میز خدمت در محل برگزاری  نماز جمعه مدیر،معاونین و کارشناسان آموزش و پرورش  بصورت چهره به چهره با مردم این شهرستان دیدار و از نزدیک با مشکلات آنان آشنا شدند
مدیر آموزش و پردرش مهریز در حاشیه برگزاری این برنامه گفت: برپایی میز خدمت در مکان‌های عمومی مانند  محل برگزاری نماز جمعه فرصت خوبی برای افرادی است که به خاطر مشغله کاری فرصت حضور در ادارات را نداشته که با برپایی میز خدمت بصورت رو در رو مشکلات خود را مطرح کرده و راهکار‌ها و راهنمائی‌های لازم برای رفع این مشکلات و درخواست‌های آنان ارائه می‌شود.
سید کاظم حسینی المدواری  با بیان اینکه امیدواریم برپایی میز خدمت رضایت مندی مردم را در پی داشته باشد گفت : با توجه به مشکلات و درخواست‌های مردمی مطرح شده در این برنامه تمام هم و تلاش خود را برای رفع مشکلات  و دغدغه های مردم بکار خواهیم بست..
گفتنی است در این برنامه مدیران کانون فرهنگی تربیتی شهید کشاورزی ،دارالقران امام خمینی(ره) و پژوهش سرای دانش آموزی شهرستان نیز حضور داشتند.

آدرس کوتاه :