نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری آخرین نشست شورای آموزش و پرورش مهریز درسال جاری

برگزاری آخرین نشست شورای آموزش و پرورش مهریز درسال جاری


آخرین نشست شورای آموزش و پرورش مهریزدرسال 97با حضور اعضاء برگزار شد.

آخرین  نشست شورای آموزش و پرورش مهریزدرسال 97با حضور اعضاء در سالن جلسات آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز امام جمعه مهریز در این جلسه با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنرو تبریک هفته تربیت اسلامی گفت: رسالت آموزش و پرورش با رویکرد تربیتی هویت می یابد.

حجه الاسلام عبدالرضا محی الدینی افزود: مسئولیت نیروهای پرورشی در مدارس مسئولیتی سنگین و خطیر است که باید علاوه بر ساعات کاری خود، وقت بیشتری را صرف تربیت دانش آموزان کنند .

وی با تاکید بر اهمیت حوزه پرورشی افزود: در حوزه پرورشی باید بهترین نیروها به کار گرفته شوند زیرا اصل و اساس کار آموزش در کنار آن "پرورش و تربیت دانش آموزان" است و اگر در این بخش برنامه ریزی خوبی نداشته باشیم به هیچ عنوان به اهداف مورد نظر نخواهیم رسید.

امام جمعه مهریز با تقدیر از همکاری خوب آموزش و پرورش و مدارس با حوزه های علمیه شهرستان بر همکاری بیشتر مدیران،مربیان پرورشی و مشاوران درخصوص جذب دانش آموزان مستعد و توانمند جهت تحصیل علوم دینی در حوزه های علمیه تاکید کرد.

بررسی برنامه های ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان،بررسی مدارس وقفی، اعلام برنامه های گرامیداشت هفته تربیت اسلامی و برگزاری همایش تجلیل از دانش آموزان ایتام در آستانه سال جدید از مهم ترین موارد مطرح شده در این نشست بود.

در ادامه این جلسه اعضای جدید انجمن اولیاء و مربیان مدارس ابلاغ عضویت خود در شورای آموزش و پرورش را از امام جمعه و فرماندار مهریز دریافت نمودند.  

در پایان به مناسبت گرامیداشت هفته زن بانوان فرهنگی شاغل در مدیریت با اهدای لوح تقدیر و هدایایی توسط امام جمعه و فرماندار مورد تجلیل قرارگرفتند.