خبر
خبر

برگزاری انتخابات مجلس دانش آموزی در مهریز

برگزاری انتخابات مجلس دانش آموزی در مهریز


انتخابات مجلس دانش آموزی در شهرستان مهریز برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز  در این انتخابات  که با حضور اعضای ستاد انتخابات مجلس دانش‌آموزی استان،مدیر آموزش و پرورش مهریز، مسئول مجلس دانش آموزی استان ،معاون پرورشی و فرهنگی مدیریت و  رؤسای شوراهای دانش آموزی مدارس شهرستان به تفکیک جنسیت برگزار گردید اعضای مجلس دانش آموزی مهریز انتخاب شدند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان در این آئین مسئولیت دادن به دانش آموزان را یکی از ویژیگی های برنامه ریز ی موفق عنوان نمود و گفت: مجلس دانش‌آموزی گامی در جهت تمرین مشارکت اجتماعی دانش آموزان و زمینه‌ای برای ایجاد و تقویت روحیه مشارکت‌پذیری آنان به شمار می‌رود. .

سیدکاظم حسینی المدواری با تاکید بر اینکه باید دانش آموزان را در اداره امور مدرسه دخالت دهیم، گفت:  حضور پر رنگ دانش‌آموزان در اداره  امور مدرسه، مدارس را فعال تر و پویاتر خواهد کرد              

مسئول مجلس دانش آموزی استان یزد در این آئین ضمن تشریح برنامه های مجلس دانش آموزی گفت: انتخابات مجلس دانش‌آموزی اقدامی عملی برای تمرین مسئولیت‌های آینده سازمان کشور است که موجب می‌شود تا فرزندان این مرز و بوم، روحیه و نشاط خود را برای فرداهای بهتر آماده کنند.

خانم صنعتی با بیان اینکه انتخابات مجلس دانش‌آموزی در واقع تمرین دموکراسی است افزود: این فرصتی برای دانش آموزان در مدارس است تا بستر مشارکت آنان در عرصه‌های مختلف نه چندان دور فراهم شود.

وی  استفاده از ظرفیت های دانش آموزی مدارس را نقطه قوت برای مدارس دانست.

در ادامه  کاندیدا ها نظرات و برنامه های خود را بیان نمودند و در پایان با برگزاری انتخابات،اعضای هیئت رئیسه مجلس شورای دانش آموزی در مهریز انتحاب شدند                                             

آدرس کوتاه :