نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت هفته دفاع مقدس

برگزاری جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت هفته دفاع مقدس


جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت هفته دفاع مقدس در آموزش و پرورش مهریز برگزار شد.

با حضور  مدیر آموزش و پرورش مهریز، جانشین بسیج سپاه ناحیه مهریز و فرماندهان بسیج دانش آموزی وفرهنگیان ، جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت هفته دفاع مقدس در دفتر مدیریت برگزار گردید.
مدیر آموزش و پرورش مهریز در این جلسه با اشاره به همزمانی بازگشایی مدارس با هفته دفاع مقدس بر گرامیداشت این هفته هفته ویاد و نام شهدا ، جانبازان ،آزادگان ، رزمندگان و ایثارگریهای آنها در طول 8 سال جنگ تحمیلی تأکید نمود .
 سید کاظم حسینی المدواری گفت : سربلندی و عزت امروز نظام مقدس اسلامی مرهون ازخودگذشتگی و ایثار افرادی است که با ایمان به ولایت و تبعیت از رهبری در راه دین و دفاع از تمامیت ارضی میهن اسلامی از جان و مال خود گذشتندو ندای وصل سرداده و به فیض عظیم شهادت نائل آمدند .
در ادامه جلسه جانشین فرماندهی بسیج سپاه ناحیه مهریز ضمن تبریک فرارسیدن بازگشایی مدارس وهفته دفاع مقدس  دستورالعملهای صادره در خصوص برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس را تشریح نمود.
در پایان برنامه های ستاد شاهد و امور ایثارگران این مدیریت که با همکاری بسیج دانش آموزی و فرهنگیان  در طول هفته دفاع مقدس در سطح مدیریت ومدارس برگزار می گرددبه شرح ذیل مطرح و تصویب گردید.
نصب پلاکارد در اداره ومدارس و تبلیغات در سایت مدیریت و شبکه های مجازی در طول هفته دفاع مقدس،برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس در مراسمهای نمادین بازگشایی مدارس به خصوص زنگ مهر و مقاومت ومراسم جوانه های حسینی،،برگزاری سخنرانی در خصوص جایگاه و اهمیت هفته دفاع مقدس  واعزام راوی به مدارس،  برگزاری مراسم پرفیض زیارت عاشورا با حضور ایثارگران اداره و همکاران،تحریر بیانات حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری با موضوع دفاع مقدس در سربرگ مکاتبات اداری،-دیدار با خانواده های ایثارگران و جانبازان فرهنگی ،شرکت کارکنان مدیریت در مراسم غبار روبی و عطرافشانی گلزار شهداء،تجلیل و قدردانی از ایثارگران و جانبازان فرهنگی، وبرگزاری مسابقه فرهنگی با موضوع و محوریت دفاع مقدس دربین همکاران فرهنگی و دانش آموزان
‏‌‌‏‌‌‏