نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری دومین جشنواره ملی دوسالانه کتاب اولیا و مربیان

برگزاری دومین جشنواره ملی دوسالانه کتاب اولیا و مربیان


رییس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان از برگزاری دومین جشنواره ملی دوسالانه کتاب اولیا و مربیان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، رییس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان از ابلاغ بخشنامه ای در این باره از سوی وزارت آموزش و پرورش برای برگزاری دومین جشنواره ملی دوسالانه کتاب اولیا و مربیان خبر داد و گفت : نخستین دوره این جشنواره در اسفند ماه سال 95 با شرکت بسیارخوب فعالان فرهنگی حوزه خانواده برگزار گردید.

" ابراهیم پیمان فر" افزود : در راستای معرفی آثار فاخر و مناسب و همچنین شناسایی افراد برجسته و صاحب قلم مقرر گردید دومین جشنواره ملی دوسالانه کتاب اولیا و مربیان  در تیر ماه سال جاری در محل دانشکده روان شناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران برگزار گردد.

وی ادامه داد : تمام همکاران، اساتید دانشگاه ها، نویسندگان و مترجمان می توانند جهت ارسال آثار و کتاب های انتشار یافته در حوزه خانواده و تربیت فرزند از سال 92 به بعد صرفاً و به طور مستقیم توسط خود نویسنده یا موسسه انتشاراتی حداکثر تا تاریخ 30/01/98 به دبیرخانه جشنواره مستقر در دفتر مرکزی انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش (به نشانی : تهران، میدان فردوسی، خیابان شهید قرنی، ساختمان مرحوم علاقه مندان، طبقه دهم، اداره آموزش اولیاء) ارسال نمایند.

رییس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان افزود : هرگونه اطلاع رسانی دیگری، اعم از اعلام نتایج داوری و معرفی برگزیدگان آثار از طریق سایت رسمی انجمن اولیا و مربیان  به آدرس http://payvand.medu.ir  انجام خواهد گرفت و در صورت رفع هرگونه ابهام می توانند با شماره تلفن های 82284136-021 و 82284274-021 تماس حاصل نمایند.