نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری دویست و سیزدهمین نشست شورای آموزش و پرورش مهریز

برگزاری دویست و سیزدهمین نشست شورای آموزش و پرورش مهریز


با محوریت برنامه های هفته بزرگداشت مقام معلم
دویست و سیزدهمین نشست شورای آموزش و پرورش مهریز به ریاست فرماندار برگزار شد

دویست و سیزدهمین نشست شورای آموزش و پرورش مهریز به ریاست فرماندار با محوریت برنامه های هفته بزرگداشت مقام معلم برگزار شد.

فرماندار مهریز در این نشست ضمن گرامیداشت خاطره استاد شهید مرتضی مطهری گفت: جایگاه رفیع معلم و زحمات قشر فرهنگی برای تربیت نسل نو و آینده ساز در جامعه باید مورد توجه ویژه قرارگیرد.

رضا زارعزاده با تاکید بر اهمیت برگزاری وزین برنامه ها و مراسم های هفته بزرگداشت مقامن معلم در سطح شهرستان افزود: اعضا ستاد برگزاری تلاش کنند با هم فکری و برنامه ریزی منسجم و دقیق، مراسم هایی در خور شأن و منزلت فرهنگیان را فراهم آورند.

وی ادامه داد: در سالروز شهادت آیت‌الله مطهری و هفته گرامیداشت مقام معلم باید دستگاه‌های مختلف برنامه‌های جدید،ابتکاری و عملی را برای قدردانی از معلمان به اجرا درآورند.

.مدیر آموزش و پرورش مهریز نیز در این نشست با اشاره به برنامه‌های هفته معلم گفت: نواختن زنگ سپاس معلم، گلباران مزار شهدای فرهنگی، دیدار با خانواده شهدای فرهنگی، ، تجلیل از پیشکسوتان،برگزاری شب شعر،برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری و ورزشی، شرکت در نماز جمعه و اختصاص بخش‌هایی از خطبه امام جمعه از محوری‌ترین برنامه‌های بزرگداشت مقام معلم شهرستان مهریز است.

سید علی کارآموز خواستار مشارکت بیشتر همه ادارات ونهادها و مردم در برگزاری مطلوب برنامه های هفته گرامیداشت مقام  معلم گردید.

برگزاری بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز، تغییر کاربری بخشی از املاک آموزش و پرورش از آموزشی به تجاری، ساماندهی سرویس حمل و نقل و پوشاک مدارس از از دیگر موارد مورد بررسی در این نشست بود.

در پایان ابلاغ اعضای جدید شورای آموزش و پرورش شهرستان به آنان اهداء شد.